0
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Įbrolis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 664
  • ISBN ar kodas: 9786090134689

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Didinga ir intriguojanti šeimos istorija „Įbrolis“ – garsaus šiuolaikinio norvegų rašytojo Lars Saabye Christensen romanas, pelnęs jam Skandinavijos Nobeliu vadinamą Šiaurės Tarybos premiją. Tai istorija, varijuojanti nuo siurealistinio humoro iki intymių šeimyninių scenų.Septintajame dešimtmetyje Osle gyvena kiek netradicinė ekscentriška šeima. Barnumas auga su vyresniuoju įbroliu Fredu, kuris gimė po to, kai Barnumo motiną išprievartavo Antrojo pasaulinio karo pabaigoje.

Abu įbroliai gyvena savo atskirus gyvenimus. Fredas tampa boksininku, o Barnumas – scenaristu. Praėjus 27 metams, jie gauna žinutę iš mirštančios mamos. Barnumas turi galimybę vėl susitikti su savo ilgai nematytu broliu.


„Įbrolis“ – tai epinis romanas, kuriame pasakojama keturių šeimos kartų istorija. Veikėjų portretai – įtaigūs, stiprūs ir paveikūs, tokie, kokius atskleidžiame tik susipažinę su tikrais
žmonėmis.Giliame ir daugiaprasmiame pasakojime atsiskleidžia tikroji žodžio „įbrolis“ arba „pusiau brolis“ prasmė – viskas, kas mums duota, yra duota ne iki galo, niekada nepatiriame visiškos pilnatvės ir tikrumo. Fredas yra tarsi matas, kuriuo romano veikėjai ir skaitytojai turi galimybę matuoti savo gyvenimus. Knygos autorius Lars Saabye Christensen pelnė daugybę liaupsių už stulbinančiai įtikinamai sukurtą jauno vyro portretą.


Paslapties ir mįslių kupinas pasakojimas „Įbrolis“ atskleidžia jaudinančiai intymią ir kartas juokingą šeimos istoriją.


„Užgaunanti ir nuostabi. Knyga, plaukianti kaip upė. Didinga ir unikali“.


Independent


„Galinga, dramatiška ir stebuklinga“.


Daily Mail


„Prikaustanti knyga. Giliai išjaustas, įmantrus ir intelektualių paieškų kupinas tarptautinės reikšmės darbas“.


Guardian

 

Lars Saabye Christensen – garsus šiuolaikinis norvegų rašytojas, už romaną „Įbrolis“ pelnęs Šiaurės Tarybos premiją ir daugybę kitų apdovanojimų. Knyga lyginama su tokiomis šeimų sagomis kaip „Vėjo nublokšti“ ar „Forsaitų saga“ ir yra išversta į 25 kalbas. O jos autorius po šio romano pasirodymo dažnai minimas vienoje gretoje su tokiais rašytojais kaip Džonas Irvingas, Džeimsas Džoisas, Marselis Prustas ir Knutas Hamsunas. L. S. Christensen taip pat rašo poeziją, scenarijus. Yra sukūręs 11 romanų, išleidęs 3 apsakymų rinkinius, taip pat dramos ir poezijos rinktines.

2006 metais lankydamasis Vilniaus knygų mugėje atskleidė, kad „Įbrolį“ pradėjo rašyti ranka prieš dvidešimt metų, vėliau rašė spausdinimo mašinėle, o baigė kompiuteriu. Jis teigė tikįs, jog nepaisant šiuolaikinių gyvenimo tempų, tokia literatūra yra reikalinga.


Iš anglų kalbos vertė Asta Grabauskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu