TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ida iš šešėlių sodo

4.9
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,73 €
Kaina su kodu: 6,81 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-19 as

zeurei gėra pritaru skaytit


2023-12-31 9.732 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ida iš šešėlių sodo" aprašymas

Knyga "Ida iš šešėlių sodo" - romanas paaugliams apie meilę ir amžinybę.

Kristina Gudonytė – aktorė, režisierė, scenarijų autorė, dailininkė, rašytoja. Ji ne tik populiarių televizijos filmų („Dvynukės“, „Dvynukai ir dvynukės“ ir kt.), bet ir daugybės spektaklių scenarijų autorė ir režisierė, taip pat televizijos serialų „Neskubėk gyventi“, „Moterys meluoja geriau“, „Nemylimi“ scenarijų bendraautorė.

„Ida iš šešėlių sodo“ – trečioji Kristinos Gudonytės knyga paaugliams. 2002-aisiais pasirodė pirmasis jos romanas „Gėlių dvaras“, skirtas vaikams, kurie jau šį tą išmano apie gyvenimą, o romanas „Blogos mergaitės dienoraštis“ buvo pripažintas geriausia 2009 metų knyga paaugliams.

Paauglė, moksliukė Sofija svajoja tapti rašytoja. Ši knyga – pirmas Sofijos kūrinys. Tai pasakojimas apie bendraamžę Idą, kuri netikėtai atsidūrė jų namuose ir sujaukė tvarkingą šeimos gyvenimą. Kodėl knygos heroje Sofija pasirinko būtent Idą?

– Vargšė mergaitė... Ji nieko neturi! Visiškai nieko. Net savo vargingos praeities, savo prisiminimų neteko. O ta kraupi avarija! Stebuklas, kad ji liko gyva! Kitaip to paaiškinti neįmanoma, – susijaudinęs pasakoja dėdė Aleksandras.
– Ar tu bent suvoki, kas per paukštelis ta Ida Derna? Kiekvieną kartą, kai tą komediantę pričiumpam, ji pasakoja vis kitą savo gyvenimo versiją. O jos kūrybos viršūnė – istorija, kad ji – Bambikio princesė, – piktinasi prokuroras Filypas Bosas. – Va, pasigrožėk, kiek visko nuveikė! Įkliuvo devynis kartus, o kiek dar kartų neįkliuvo! Dažniausiai už vagystes iš parduotuvių, butų apiplėšimus, automobilių nuvarymus. Yra čia ir kažkokio sandėlio padegimas, ir gatvės muštynės, ir smulkaus chuliganizmo atvejų... Dar maža?
– Ta mergaitė iš tiesų turi Dievo dovaną... – žiūrėdama į Idos nutapytą paveikslą, gėrisi mamytė.
– Tik Ida ir Ida! Man skaudu! Toks jausmas, kad netekau ir tėvų, ir namų! – karčiai šypteli Sofija.
Kokia ji ir kas ji, ta nenuspėjamoji Ida Derna, spręskite jūs.

Ir dar... Tai knyga apie MEILĘ. Apie meilę, kuri trunka visą amžinybę... Pasirodo, ir taip gali būti...


  • Autorius: Kristina Gudonytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986168959

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-19

zeurei gėra pritaru skaytit

2021-06-13

2021-05-19

Nustebino, nesitikejau is lietuves autores. Esu maloniai nustebusi.

2021-05-05

Nuostabi knyga. Iki ašarų. Labai patiko .

2021-05-04

Labai graži lietuvių autorės knyga paaugliams. Jautri, pamokanti, istorija.

2012-10-28

Superinė, nevienkartinė knyga, tiesiog pribloškė.

2012-08-02

Labai sujaudino. Verta paskaityti ir paaugliams, ir suaugusiems. Pastariesiems turbut net labiau vertetu - yra ko pasimokyti...

Parašykite atsiliepimą apie "Ida iš šešėlių sodo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ida iš šešėlių sodo", kurį pristato Kristina Gudonytė. Siūlome ne tik išsamų "Ida iš šešėlių sodo" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kristina Gudonytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ida iš šešėlių sodo". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ida iš šešėlių sodo" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ida iš šešėlių sodo" perkama kartu