0

Idenai. Provokuojantis pasiūlymas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Idenai. Provokuojantis pasiūlymas

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090301050

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Idenai. Provokuojantis pasiūlymas" aprašymas

Keturių knygų serija "Idenų šeimos paslaptys". "Idenai. Provokuojantis pasiūlymas" - pirma knyga.

Jei tik ištartum „taip“...
Susidūręs su Viktorija Salivan Veidas Mitčelas priverstas keisti įprastą derybų taktiką. Veidas turi kuo greičiau įsigyti tai, kas priklauso jai. Kadangi tarp jo ir Viktorijos tvyro ledynus tirpdanti kaitra, sandoris turėtų įvykti greitai.
Bet ištirpdyti Viktorijos ryžtą sunkiau. Ji nenusileis kadaise ją iš darbo išmetusiam vyrui. Šiaip ar taip, Veidas privalo stengtis, antraip į dienos šviesą iškils paslaptis, galinti sunaikinti jo šeimą. Nepasiteisinus įprastai taktikai, jam tenka griebtis vilionių...

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Idenai. Provokuojantis pasiūlymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Idenai. Provokuojantis pasiūlymas, kurią skaitytojams dovanoja Andrea Laurence. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrea Laurence su knyga Idenai. Provokuojantis pasiūlymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Idenai. Provokuojantis pasiūlymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrea Laurence. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Idenai. Provokuojantis pasiūlymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Idenai. Provokuojantis pasiūlymas" perkama kartu