0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įdomiausi Lietuvos rekordai

Kaina internetu: 28,99 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 28.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įdomiausi Lietuvos rekordai" aprašymas

„Įdomiausi Lietuvos rekordai“ - tai pirmoji pasaulyje rekordų knyga, kurioje pateikiama ne tik statistika, bet atskleidžiama ir tai, kas slypi už "sausų" faktų: ypatingi žmonės, jų gyvenimo filosofija, motyvacija, įkvepiančios ir nuotaikingos istorijos. Knygoje bus publikuojama kelios dešimtys specialiųjų interviu su įdomiais rekordininkais (A. Tapinas, J. Kairys, M. Drobiazko ir P. Vanagas, Ž. Savickas, J. ir Č. Norvaišos, V. Urbonas, A. Valinskas, D. ir K. Lavrinovičiai etc).Parašykite atsiliepimą apie "Įdomiausi Lietuvos rekordai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

Gintaras Pocius, Vaidas Čeponis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įdomiausi Lietuvos rekordai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įdomiausi Lietuvos rekordai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įdomiausi Lietuvos rekordai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įdomiausi Lietuvos rekordai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Pocius, Vaidas Čeponis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įdomiausi Lietuvos rekordai" perkama kartu