⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai

Kaina: 17,98 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 17.98 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai" aprašymas
"Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai"
– knyga, parengta technikos srities specialistų, supažindinančių skaitytojus su iki šių dienų išlikusiomis technikos paveldo vertybėmis.

Ar žinote, kurioje Lietuvos vietoje nutiesti seniausi keliai, geležinkeliai ir tiltai? Kur driekiasi senasis pašto kelias, vadinamas traktu, ir kuriose pašto stotyse ilsėdavo pavargę keliautojai? Ant kalvų lygumose stovintys malūnai, pamaryje ar Baltijos jūros pakrantėje šviečiantys švyturiai, bokštuose valandas skaičiuojantys laikrodžiai ir kiti technikos paminklai kviečia pažinti šimtmečiais saugotą mūsų istoriją. Ir ne tik per šiandienines ir istorines knygos iliustracijas nusikelti į tuos laikus, kai šie didingi objektai tarnavo žmonėms.


Knyga "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai" praturtins Jūsų istorines ir kultūrines žinias, padės išvysti Lietuvos raidą ir pažangą.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai", Sud. Eligijus Juvencijus Morkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Eligijus Juvencijus Morkūnas su knyga "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Eligijus Juvencijus Morkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai" perkama kartu