ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įdomiausios kelionės po Lietuvą

4.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-11 Povilas

Labai šauni keliauninkams!


2022-06-30 17.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įdomiausios kelionės po Lietuvą" aprašymas

Atnaujintas kelionių žinynas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ pateikia net 70 įdomiausių maršrutų kelionėms po Lietuvą pėsčiomis ar automobiliu. Keliaujant šiais maršrutais aplankoma net 1500 vertingiausių kultūrinių ir gamtinių objektų: dvarų, bažnyčių, piliakalnių, urbanistikos ir technikos paminklų, muziejų bei daugybė kitų įdomių ir vertingų objektų.

Žinynas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ iliustruotas puikios kokybės nuotraukomis ir žemėlapiais, prie objektų pateikiamos GPS koordinatės, QR kodai ir interneto svetainių adresai.

Kiekvieno maršruto pabaigoje rasite knygos „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ sudarytojo Vytauto Kandroto rekomendaciją, ką lankantis konkrečiame šalies regione tiesiog būtina pamatyti, patirti ir išbandyti.


  • Autorius: Vytautas Kandrotas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 22x31
  • ISBN ar kodas: 9786094732041

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-27

Absurdiška, kad tokia kaina, o knygoje pilna reklamų. Siaubingai pašiurpino tai, jog reklamuojamas medžioklės trofėjų muziejus. Šiais laikais reikėtų kalbėti apie tai, kad daryti iškamšas iš gyvūnų yra žiaurus nusikaltimas, tačiau šioje knygoje tai pateikiama tarsi normalus dalykas. Leidžiama reklamuotis bet kam, kas sumoka pinigus, net žudymo propaguotojams. Esu labai nusivylęs...

2021-06-11

Labai šauni keliauninkams!

2021-06-04

Labai gera knyga keliaujantiems: mėgstantiems, pradedantiems ir jau turintiems patirties. Kiekvienas čia atras savo maršrutą, kurį kartu su autoriaus patarimais su malonu įveiks!

2017-08-18

Atsakymas Voldemarui

Knyga pirmiausiai yra skirta keliaujantiems automobiliu ir tai deklaruojama :-)
Kita vertus, aš pats tikrindamas maršrutus pėsčiomis keliauju su 12-14 kg fotokuprine, kurios kompiuteriui skirtame skyriuje būna net ne vienas spausdintas žinynas. Tai man asmeniškai šiek tiek keistas jūsų nuogąstavimas, kad knygos neįmanoma vežtis dviračiu.
Čia turbūt tik dėtuvės klausimas.
Taip, dviratininkų turizmas sparčiai populiarėja ir yra minčių išleisti ir dviratininkams skirtą kelionių vadovą. Jis pats savaime būtų mažesnės apimties ir formato, nes būtų atrinkti tik tie objektai, kurie patogūs lankytii dviračiais keliaujantiems turistams. O šis leidinys - enciklopedinio pobūdžio, atrinkta maksimaliai, ką Lietuva šiuo metu gali parodyti.
Dėl šriftų, sakyčiau, individuallaus skonio reikalas. Jei 16 metų veikianti leidykla naudoja tokį šriftą, matyt turi tam pagrindo.
Už tekstų autorių ir kartografo darbo įvertinimą - ačiū.

2017-07-31

Dviratininkui, sutinku, vežiotis sudėtinga, tačiau keliaujant mašina - puiku! Tikrai įdomi knyga, aprašyta daug objektų, miestelių ir mažų kaimelių, į kurius pats neužsklystum. Aprašymai nėra labai išsamūs dėl vietos stokos, tačiau jie bent jau užveda ant kelio ir parodo, ką aplankyti, o detalesnius aprašymus visada galima rasti internete.

2017-07-16

Knyga įdomi, bet labai jau netikęs formatas. Skirta anaiptol ne keliautojui, o sėdinčiam krėsle skaitytojui. Makete naudotas status šriftas sunkiai skaitomas. Autoriams – Ačiū už glaustus įdomius tekstus, bet leidėjų darbo pagirt niekaip negaliu. Gal tik kartografo darbas nusipelno gero įvertinimo. Todėl bendra knygos vertė tik 5 iš 10. Jei leidykla perleis knygą keliais tomeliais patogiu "pocket" formatu - knygos vertė padvigubės. Na kaip tokį dabartinį "foliantą" vežiotis dviratininkui?!

Parašykite atsiliepimą apie "Įdomiausios kelionės po Lietuvą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Vytautas Kandrotas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įdomiausios kelionės po Lietuvą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įdomiausios kelionės po Lietuvą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įdomiausios kelionės po Lietuvą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įdomiausios kelionės po Lietuvą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kandrotas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įdomiausios kelionės po Lietuvą" perkama kartu