0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.99 SoldOut

Knygos "Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai" aprašymas

Leidinys padės sudominti fizika ir humanitarinių polinkių moksleivius, skatins dirbti kūrybiškai. Knygelėje pateikti ne tik darbo principai, bet ir papildoma medžiaga – klausimai, testai, kryžiažodžiai, eilėraščiai, moksleivių tiriamieji darbai ir kt.

  • Autorius: Ieva Mažulienė
  • Leidėjas: Arlila
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 70
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 998681023X

Parašykite atsiliepimą apie "Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai", kurią skaitytojams dovanoja Ieva Mažulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ieva Mažulienė su knyga "Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ieva Mažulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įdomieji fizikos mokymo ir mokymosi metodai" perkama kartu