-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus

Kaina: 13,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus " aprašymas

52 Biblijos istorijos ir daugiau nei 100 užduotėlių, skirtų užimti, linksminti ir mokyti.

Nuostabi veiklų knyga pilna galvosūkių, dėlionių, kryžiažodžių ir labirintų. Atversk knygą ir pramogauk: skaityk, skaičiuok, spalvink…

Iš anglų kalbos vertė Ieva RekašiūtėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus ", kurį pristato Graham Round, Sally Ann Wright. Siūlome ne tik išsamų "Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Graham Round, Sally Ann Wright. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus " perkama kartu