0

Ieškau mylimosios (Aistra)

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-12-05 Brigita

Sutinku su Daiva. Tikrai labai šilta Kalėdinė istorija. Daugiau tokių knygučių :)

Informacija

Ieškau mylimosios (Aistra)

  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: 9786094061356

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ieškau mylimosios (Aistra)" aprašymas
Klestintis verslininkas Dankanas nekenčia ultimatumų – nebent skelbtų juos pats. Tačiau kompanijos direktorių valdyba reikalauja, kad jis pakeistų savo įvaizdį visuomenėje. Sutikęs mielą vaikų darželio mokytoją Dankanas supranta, jog jos padedamas gali kitų akyse tapti angelu. Privertęs Anę apsimesti jo mylimąja galų gale Dankanas užsigeidžia, kad ji taptų ir jo meiluže.
2010-12-05

Sutinku su Daiva. Tikrai labai šilta Kalėdinė istorija. Daugiau tokių knygučių :)

2010-11-09

Maloni, šilta ir jausminga kalėdinė istorija

Parašykite atsiliepimą apie "Ieškau mylimosios (Aistra)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ieškau mylimosios (Aistra), kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Ieškau mylimosios (Aistra) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ieškau mylimosios (Aistra) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ieškau mylimosios (Aistra) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ieškau mylimosios (Aistra)" perkama kartu