0
Ieškojau Alacho, suradau Jėzų
8.89 InStock

Ieškojau Alacho, suradau Jėzų

Internetu: 8,89 €
Knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 1.60 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Ieškojau Alacho, suradau Jėzų

  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786098088199

8.89 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų. Pamaldus musulmonas susitinka su krikščionybe" įtaigiai atskleidžiama netikėta musulmono kelionė iš islamo į krikščionybę.


Nuo vaikystės išsiugdęs karštą aistrą islamui, autorius, susidūręs su krikščionimis, sąžiningai mėgina paneigti pagrindines krikščionybės tiesas. Nepajėgdamas atremti krikščionybės argumentų, ima gilintis į islamo pagrindus ir patiria tikėjimo krizę. Po skausmingos vidinės kovos, paskatintas antgamtinių potyrių, galiausiai išsižada islamo ir išpažįsta Jėzų.


Knygos "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" puslapiuose autorius pateikia savo mintis ir ryškiausius prisiminimus, atveria pačias savo širdies gelmes:

„Skaitydami šią knygą, įžengsite į mano šeimos ir draugų ratą, tapsite mano laimingos islamiškos jaunystės dalininkais ir drauge su manimi grumsitės amerikiečiu gimusio musulmono išgyventame kultūrų susidūrime. Žvelgdami man per petį, sužinosite, kokia užgauli krikščionybė atrodo musulmonui, pradėsite galynėtis su istoriniais Evangelijos faktais ir pajusite, kaip pagrindas po kojomis ima judėti, nes pamažu atrandate paslėptąsias tiesas apie islamą. Skaitydami mano asmeninio dienoraščio įrašus, išvysite, kaip mūsų Tėvas per regėjimus ir sapnus galiausiai pašaukė mane pas Jėzų ir kaip aš pats, veikiamas Šventosios Dvasios, tapau kitoks. Skaitydami šį liudijimą, drauge su manimi keliausite per mano gyvenimą ir artimai mane pažinsite tapdami brangiu draugu.“


Iš anglų kalbos vertė Mykolas Šilinis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu