⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ieškojau Alacho, suradau Jėzų

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-20


2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" aprašymas

Knygoje "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų. Pamaldus musulmonas susitinka su krikščionybe" įtaigiai atskleidžiama netikėta musulmono kelionė iš islamo į krikščionybę.

Nuo vaikystės išsiugdęs karštą aistrą islamui, autorius Nabeel Qureshi, susidūręs su krikščionimis, sąžiningai mėgina paneigti pagrindines krikščionybės tiesas. Nepajėgdamas atremti krikščionybės argumentų, ima gilintis į islamo pagrindus ir patiria tikėjimo krizę. Po skausmingos vidinės kovos, paskatintas antgamtinių potyrių, galiausiai išsižada islamo ir išpažįsta Jėzų.

Knygos "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" puslapiuose autorius pateikia savo mintis ir ryškiausius prisiminimus, atveria pačias savo širdies gelmes:

„Skaitydami šią knygą, įžengsite į mano šeimos ir draugų ratą, tapsite mano laimingos islamiškos jaunystės dalininkais ir drauge su manimi grumsitės amerikiečiu gimusio musulmono išgyventame kultūrų susidūrime. Žvelgdami man per petį, sužinosite, kokia užgauli krikščionybė atrodo musulmonui, pradėsite galynėtis su istoriniais Evangelijos faktais ir pajusite, kaip pagrindas po kojomis ima judėti, nes pamažu atrandate paslėptąsias tiesas apie islamą. Skaitydami mano asmeninio dienoraščio įrašus, išvysite, kaip mūsų Tėvas per regėjimus ir sapnus galiausiai pašaukė mane pas Jėzų ir kaip aš pats, veikiamas Šventosios Dvasios, tapau kitoks. Skaitydami šį liudijimą, drauge su manimi keliausite per mano gyvenimą ir artimai mane pažinsite tapdami brangiu draugu.“

Iš anglų kalbos vertė Mykolas Šilinis


  • Autorius: Nabeel Qureshi
  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098088199

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-20

2020-09-23

Neįtikėtina, kad nėra nei vieno atsiliepimo. Fantaskiška, įkvepianti tikra istorija. Pati perskaičiau per du prisėdimus, negalėjau atsitraukti. Visi kam rekomendavau - liko sujaudinti.

Parašykite atsiliepimą apie "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Nabeel Qureshi pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nabeel Qureshi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" perkama kartu