0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ieškojau Alacho, suradau Jėzų

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-20

Ieškojau Alacho, suradau Jėzų


2021-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" aprašymas

Knygoje "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų. Pamaldus musulmonas susitinka su krikščionybe" įtaigiai atskleidžiama netikėta musulmono kelionė iš islamo į krikščionybę.


Nuo vaikystės išsiugdęs karštą aistrą islamui, autorius, susidūręs su krikščionimis, sąžiningai mėgina paneigti pagrindines krikščionybės tiesas. Nepajėgdamas atremti krikščionybės argumentų, ima gilintis į islamo pagrindus ir patiria tikėjimo krizę. Po skausmingos vidinės kovos, paskatintas antgamtinių potyrių, galiausiai išsižada islamo ir išpažįsta Jėzų.


Knygos "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" puslapiuose autorius pateikia savo mintis ir ryškiausius prisiminimus, atveria pačias savo širdies gelmes:

„Skaitydami šią knygą, įžengsite į mano šeimos ir draugų ratą, tapsite mano laimingos islamiškos jaunystės dalininkais ir drauge su manimi grumsitės amerikiečiu gimusio musulmono išgyventame kultūrų susidūrime. Žvelgdami man per petį, sužinosite, kokia užgauli krikščionybė atrodo musulmonui, pradėsite galynėtis su istoriniais Evangelijos faktais ir pajusite, kaip pagrindas po kojomis ima judėti, nes pamažu atrandate paslėptąsias tiesas apie islamą. Skaitydami mano asmeninio dienoraščio įrašus, išvysite, kaip mūsų Tėvas per regėjimus ir sapnus galiausiai pašaukė mane pas Jėzų ir kaip aš pats, veikiamas Šventosios Dvasios, tapau kitoks. Skaitydami šį liudijimą, drauge su manimi keliausite per mano gyvenimą ir artimai mane pažinsite tapdami brangiu draugu.“


Iš anglų kalbos vertė Mykolas Šilinis


  • Autorius: Nabeel Qureshi
  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098088199

2021-04-20

2020-09-23

Neįtikėtina, kad nėra nei vieno atsiliepimo. Fantaskiška, įkvepianti tikra istorija. Pati perskaičiau per du prisėdimus, negalėjau atsitraukti. Visi kam rekomendavau - liko sujaudinti.

Parašykite atsiliepimą apie "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ieškojau Alacho, suradau Jėzų, kurią skaitytojams dovanoja Nabeel Qureshi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nabeel Qureshi su knyga Ieškojau Alacho, suradau Jėzų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ieškojau Alacho, suradau Jėzų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nabeel Qureshi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ieškojau Alacho, suradau Jėzų palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ieškojau Alacho, suradau Jėzų" perkama kartu