0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ieškomas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.99 SoldOut

Knygos "Ieškomas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Vandenyje mirksta antkakliu ir odiniais antrankiais sukaustyta žmogysta, tvirtai prirakinta prie geležinės dėžės dugno. Virš jos pakabinta cisterna su siurbliu, nuolat pumpuojančiu vandenį į dėžę ir iš jos, skandina auką, tačiau paskęsti neleidžia. Iš greta pastatyto kasetinio grotuvo sklinda sena skautų žygio daina... Kas įrengė šį kraupų kankinimo mechanizmą?

Darbą policijoje metęs inspektorius Raunas vienišas dienas leidžia senoje jachtoje. Į jį kreipiasi elegantiška moteris vardu Luizė, prašydama surasti dingusį brolį. Didelę nelegalių pinigų sumą pasigviešusio įmonės buhalterio paieškos atveda į Berlyną, į saugumo policijos STASI archyvą. Prasideda praeities šešėlių užtemdyta mirtina Rauno ir buvusio STASI agento Hauserio dvikova...

Tai įprastas žanro ribas peržengiantis psichologinis trileris, antroji Danijos rašytojo Michaelo Katzo Krefeldo trilogijos apie detektyvą Rauną knyga. Pirmoji, „Paklydęs“ („Kitos knygos“, 2014), pasakojo Kopenhagos raudonųjų žibintų kvartale dingusios lietuvaitės istoriją.

"Įvykiai atrodo tokie realūs, kad įtampa varo iš proto."

Litteratursiden

"Gudriai sunarpliotas siužetas su efektingais akcentais."

Jyllands-Posten

"Kurdama intelektualius blogio genijus, rašytojo ranka nesudreba."

Alt for Damerne

Iš danų kalbos vertė Aurelija Bivainytė


  • Autorius: Dovid Katz
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 323
  • Formatas: Maks.1 - Min.0
  • ISBN ar kodas: 9786094271915-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Ieškomas (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ieškomas (knyga su defektais)", Dovid Katz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dovid Katz su knyga "Ieškomas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ieškomas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dovid Katz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ieškomas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ieškomas (knyga su defektais)" perkama kartu