0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 5.1 SoldOut

Knygos "Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus" aprašymas

"Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus" - serijos "Tikėjimo didvyriai" knyga.

Šiomis dienomis esama daugybės „stabų“. Tačiau ar turite didvyrių? Kuo jie skiriasi? Stabai – tai žmonės, kuriuos „dieviname“, nes jie įžymūs, turtingi, patrauklios išvaizdos, pasižymi nepaprastais talentais arba ypatingomis savybėmis, kurias svajojame turėti ir mes. Didvyriai – tai žmonės, pasiryžę gyventi ir mirti už tai, kuo tiki.

Knygelėje "Ignotas iš Antiochijos – žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus" pasakojama apie didvyrį – Jėzaus Kristaus sekėją. Ignotas buvo pasiruošęs gyventi ir mirti dėl savo Viešpaties. Tad vieną dieną jis stojo prieš liūtus.

Iš anglų kalbos vertė Julius Jonušas


Parašykite atsiliepimą apie "Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus", kurią skaitytojams dovanoja Sinclair B. Ferguson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sinclair B. Ferguson su knyga "Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sinclair B. Ferguson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ignotas iš Antiochijos. Žmogus, kuris drąsiai stovėjo prieš liūtus" perkama kartu