BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas" aprašymas

Kas yra sutelktinis finansavimas ir "Kickstarter"?
Sutelktinis finansavimas - tai priemonė įgyvendinti savo idėją. Čia pinigus gaunate susirinkus kritinei masei - šimtams ar tūkstančiams jus palaikančių žmonių, kuriems aktualu tai, ką kuriate. Kickstarter yra viena populiariausių pasaulyje sutelktinio finansavimo platformų, kurioje beveik 4 mlrd. JAV dolerių buvo skirti kūrybiškiems projektams įgyvendinti. Knygoje žingsnis po žingsnio supažindinama, kaip pasiruošti sutelktinio finansavimo kampanijai. Patirtimi pasidalijo ir lietuviai, sėkmingai įgyvendinę savo idėjas.

"Jūsų svajonių projektas vis dar laukia savo eilės? Ko gero, kad pasiryžtumėte pradėti, jums trūko šios knygos: autorius išsamiai ir sistemingai, bet kartu labai paprastai paaiškina, kaip galima finansuoti savo projektų per sutelktinio finansavimo platformas. Vaizdžiai papasakota asmeninė autoriaus patirtis, atviri interviu apie lietuviškus projektus parodo puikias galimybes ir tiesiog skatina veikti."
Dr. Vladas Lašas, Lietuvos verslo angelų tinklo bendraįkūrėjas

"Sutelktinis finansavimas yra puiki galimybė naujoms idėjoms įgyvendinti, tačiau iki šiol nebuvo lietuviško šaltinio, kur būtų aiškiai išdėstytas visas procesas nuo pradžios iki galo. Džiaugiuosi šia knyga, nes joje paprastai ir nuosekliai aiškinama, kaip, skyrus pakankamai laiko, pasiruošti sutelktinio finansavimo kampanijai, nes sėkmė aplanko tik tuos, kurie kryptingai eina link tikslo ir deda pastangas."
Uja Laurs, verslininkas, rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures" įkūrėjas

"Knygoje išsamiai ir aiškiai pateikiama pagrindinė informacija apie sutelktinį finansavimų, kaip jam pasiruošti. Džiugu, kad savo patirtimi pasidalijo startuoliai, jau įgyvendinę sėkmingas kampanijas. Tikiuosi, kad knyga padės ir daugiau startuolių pritraukti investicijų per sutelktinio finansavimo platformas!"
Robertą Rudokienė, „Startup Lithuania" vadovė (Všį „Versli Lietuva''Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Vilius Stanislovaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilius Stanislovaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas" perkama kartu