0

Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)

  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094067334

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)" aprašymas
Knygoje "Įkaitusi vasara" - du Sandros Marton meilės romanai.

"Bjaurusis ančiukas"
Žavingas milijonierius Džekas sugalvoja pamokyti savo drovią administratorę Emilę, kaip reikia vilioti vyrus, ir pats papuola į jausmų pinkles. Praregėjęs Džekas negali patikėti, kad taip ilgai nepastebėjo, jog Emilė – tikras lobis. Kodėl ji turi atitekti kokiam nors kitam vyrui?

"Aistringas kerštas"
Koulas pasisiūlo išlaikyti mirusio brolio žmoną Fetę ir vaiką. Moteris supranta, kad už tai teks sumokėti. Kadaise ją mylėjęs vaikinukas per devynerius nesimatymo metus ne tik subrendo – tapo milijonieriumi. Dabar Koulas nori ją vesti, bet tik iš keršto. Jis negali atleisti, kad Fetė ištekėjo už jo vyresniojo brolio.

Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzariene, Lina Kulikauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą), kurią skaitytojams dovanoja Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sandra Marton su knyga Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)" perkama kartu