0

Pirkėjų atsiliepimai

Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.18 SoldOut

Knygos "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)" aprašymas

Knygoje "Įkaitusi vasara" - du Sandros Marton meilės romanai.

"Bjaurusis ančiukas"
Žavingas milijonierius Džekas sugalvoja pamokyti savo drovią administratorę Emilę, kaip reikia vilioti vyrus, ir pats papuola į jausmų pinkles. Praregėjęs Džekas negali patikėti, kad taip ilgai nepastebėjo, jog Emilė – tikras lobis. Kodėl ji turi atitekti kokiam nors kitam vyrui?

"Aistringas kerštas"
Koulas pasisiūlo išlaikyti mirusio brolio žmoną Fetę ir vaiką. Moteris supranta, kad už tai teks sumokėti. Kadaise ją mylėjęs vaikinukas per devynerius nesimatymo metus ne tik subrendo – tapo milijonieriumi. Dabar Koulas nori ją vesti, bet tik iš keršto. Jis negali atleisti, kad Fetė ištekėjo už jo vyresniojo brolio.

Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzariene, Lina Kulikauskienė

  • Autorius: Sandra Marton
  • Leidėjas: Evaldas Snieškus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094067334

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)", Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Marton su knyga "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įkaitusi vasara (2 už 1 kainą)" perkama kartu