⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga" aprašymas

Feirė nežuvo Amarantos gniaužtuose ir grįžo į Pavasario Dvarą, bet tai brangiai kainavo. Nors dabar ji apdovanota Didžiųjų Fėjų galiomis, širdis liko žmogaus, ir ji negali pamiršti siaubingų dalykų, kuriuos padarė, kad išgelbėtų Tamlino tautą.

Feirė nepamiršo ir sandorio su Risandu, šiurpiojo Nakties Dvaro Didžiojo valdovo. Kol ji raizgo politikos, aistrų ir akinamos galios voratinklį, kyla didesnis blogis – ir galbūt tik ji gali jį sulaikyti. Bet prieš tai reikia pažaboti alinančias galias, išsigydyti palūžusią sielą ir nuspręsti, kokios ateities trokšta sau ir sudraskytam pasauliui.

Nusikelk į stebuklingą pasaulio pakraštį pribloškiamame "Užkerėto dvaro" tęsinyje.

Iš anglų k. vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė


  • Autorius: Sarah J. Maas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 624
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090129036

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga", kurį pristato Sarah J. Maas. Siūlome ne tik išsamų "Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sarah J. Maas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Įkalinta tamsoje. Antra „Užkerėtas dvaras“ knyga" perkama kartu