0

Įkalinta

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 19,19 €*
Sutaupote: 4.20 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įkalinta

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786094841842

2020-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įkalinta" aprašymas

Romanas „Įkalinta“ – daugybę apdovanojimų pelnęs tarptautinis bestseleris. Danų autorė Ane Riel sukūrė įtemptą ir širdį drąskantį pasakojimą apie tai, kas gali atsitikti, kai ką nors per daug myli, o tavo noras juos saugoti žeidžia negrįžtamai. Nors knyga turi visus psichologinio ir kriminalinio trilerio žanrui būdingus elementus, autorė tikina, kad rašė romaną ir būtent taip jį reikia vertinti.

Galva – nedidelė sala, kurioje gyvena Horderiai. Iš pažiūros ši šeima įprasta, jų namuose vyrauja santarvė ir meilė, nors tikrovę kiekvienas šeimos narys mato kiek skirtingai. Liv yra Horderių dukra ir ji mirė vos šešerių. Bent jau taip galvoja valdžia.

Liv tėvas žinojo, kad vienintelis gali apsaugoti ją nuo pasaulio. Vieną dieną tėvas išėjo iš namų, išstūmė valtį į jūrą ir žiūrėjo kaip ji sudūžta uolose, o tada nuėjo ilgą kelią iki miesto pranešti apie vienintelio savo vaiko dingimą. Tik Liv tuo tarpu slėpėsi už dėžių tėvo dirbtuvėse. Jis jai pasakė, kad niekada nebereikės eiti į mokyklą ir palikti tėvų. Liv, įkalinta klaustrofobiškoje aplinkoje, naiviomis akimis žvelgia į sąlyginai saugų pasaulį, kuris vieną dieną ima eižėti.

Savo apžvalgose vertindami knygą „Įkalinta“ skaitytojai teigia, kad ji primena makabrišką siaubo filmą, kurį žiūrint norisi nusukti akis, tačiau negali jų atplėšti. Istorija yra gąsdinančiai šiurpi, jaudinanti ir kelianti nerimą, o tuo pačiu turi nepakartojamo švelnumo.

Autorė Ane Riel sukūrė stiprius veikėjus, kurių vieną minutę nekęsite, o kitą – gailėsitės. Įtaigaus Liv balso dėka skaitytojai nukeliami į dusinančią aplinką ir siaubo pasaką primenančią atmosferą su daugybe dirgiklių. Besimainantis istorijos siužetas nuolat vers abejoti, kas teisinga, o kas ne. Šios salos ir jos gyventojų jūs dar ilgai nepamiršite!

Romanas „Įkalinta“ kelia klausimą, kiek jėgų galite skirti tam, kad apsaugotumėte tai, kas nepaprastai svarbu, ypač po to, kai buvo atimta viskas, ką kada nors mylėjote. Kur riba tarp noro saugoti ir neatitaisomos psichologinės žalos?

Trumpas aprašymas teigia, kad knyga patiks Stephen King kūrybos gerbėjams!

Rašytoja Ane Riel už knygą „Įkalinta“ pelnė net keturis Skandinavijos kriminalinių romanų apdovanojimus. Danijoje kūrinys pelnė Harald Mogensen premiją, Švedijoje gavo geriausio verstinio romano detektyvų rašytojų akademijos apdovanojimą, Norvegijoje autorė apdovanota „Golden Bullet“ bei „Glas Key“ prizais. Rašytoja pripažinimo sulaukė ir Nyderlanduose bei Jungtinėje Karalystėje.

Ane Riel (g. 1973 m.) – danų autorė, tarptautinės šlovės sulaukusi su savo antrąja knyga „Įkalinta“. „The Guardian“, „The Telegraph“ ir „The Daily Express“ romaną išrinko kaip vieną geriausių 2018 m. knygų. 2019-tais metais jis buvo ekranizuotas. Atsiliepimuose autorė Ane Riel dažnai pristatoma, kaip naujas ir jaudinantis literatūrinis balsas, stebinantis originaliu pasakojimo stiliumi ir kontrastingais veikėjais.

Iš danų kalbos vertė Rūta Evelina Šutinytė

Knygos aprašymas ir apdovanojimų gausa nepalieka abejonių – laukia intriguojantis skaitinys. Kviečiame pirkti romaną online ir sutaupyti, juk čia nuolat vyksta akcijos bei išpardavimai, kurių metu geriausias istorijas nusipirksite pigiau. Įsigyti internetu siūlome ir kitų romanų už gerą kainą. Išsirinkti įdomiausią padės mūsų parengta santrauka, knygų ištraukos, o nurodytas puslapių skaičius sufleruoja, kiek laiko „pavogs“ įdomi istorija.

Parašykite atsiliepimą apie "Įkalinta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įkalinta, kurią skaitytojams dovanoja Ane Riel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ane Riel su knyga Įkalinta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įkalinta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ane Riel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įkalinta palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įkalinta" perkama kartu