0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.99 SoldOut

Knygos "Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?" aprašymas

Garsiajame graikų mite pasakojama, kaip tėvas Ikarui pagamino sparnus ir liepė nekilti per arti saulės. Sūnus nepaklausė, kilo vis aukštyn - karštis ištirpdė sparnų plunksnas rišusį vašką, jis nukrito į jūrą ir nuskendo. Šis mitas moko: elkis taip, kaip tau liepta. Klausyk karaliaus! Nerizikuok! Ikaro istorija puikiai atskleidžia industrinės ekonomikos klestėjimo laikotarpį, kai raktas į sėkmę buvo nuolankiai nurodymus vykdantis darbuotojas.
Yra ir kita šio mito pusė. Ikarą tėvas taip pat perspėjo neskristi ir per žemai, kad jūros bangos nesušlapintų sparnų. Skristi žemai atrodytų saugiau, tačiau iš tiesų tai ne mažiau pavojinga, nei skristi per aukštai. Šiandien sėkmingą karjerą garantuoja ne instrukcijų ir taisyklių laikymasis, bet originalios ir drąsios idėjos, iniciatyva ir improvizacija, gebėjimas mąstyti kūrybiškai. Ypatingų talentų čia nereikia. šį požiūrį galime pasirinkti visi, tai naujų sričių paieškos ir gebėjimas jose įsitvirtinti, ryšių tarp žmonių mezgimas, orientavimasis be žemėlapio. Jeigu taip darai, tu jau esi menininkas, ir nebesvarbu, kas įrašyta tavo vizitinėje kortelėje.

"Ikaro apgaulė" - asmeniškiausia Setho Godino knyga. Tai atviras požiūris į esminius rinkos pokyčius, proga kiekvienam pamatyti savo baimes iš šalies ir į savo darbą pažvelgti kaip į meną.

"Jei Setho Godino nebūtų, mums reikėtų jį išrasti."
Fast Company

"Sethas Godinas - interneto dievas, bestselerių autorius, geidžiamas lektorius, sėkmingas verslininkas, gerbiamas ekspertas ir aukšto lygio blogeris."
Forbes

Sethas Godinas (Setas Godinas) - pasaulinio lygio rinkodaros guru, vizionierius, verslo pokyčių provokatorius. 2013 m. jo pavardė buvo įtraukta į Amerikos tiesioginio marketingo asociacijos garbės sieną. Godinas - 17 knygų, kurios išverstos į 35 kalbas, autorius, o jo rašomas tinklaraštis - vienas skaitomiausių pasaulyje.
Lietuvoje išleistos dvi autoriaus knygos - "Purpurinė karvė" (2005) ir "Visi pardavėjai yra melagiai" (2007).

Iš anglų kalbos vertė Antanas Budvytis


  • Autorius: Seth Godin
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955237853

Parašykite atsiliepimą apie "Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Seth Godin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Seth Godin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi?" perkama kartu