0

Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas. Vadovas tėvams

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas. Vadovas tėvams

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, minkštas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955222336

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas. Vadovas tėvams" aprašymas
Ikimokyklinio ugdymo įstaigos pedagogai padeda vaikui įgyti įgūdžių įvairiose raidos srityse, kad jis galėtų toliau sėkmingai ugdytis. Ankstyvieji vaiko gyvenimo metai yra labai svarbūs jo raidai. O tai, kaip jūs bendraujate su vaiku namuose, yra dar svarbiau.
Tėvai dažnai klausia: „Ką mano vaikas sužino ikimokyklinio ugdymo įstaigoje? Kaip aš galiu prisidėti prie jo ugdymo(si) proceso?“ Ši iliustruota knygelė atsako į šiuos klausimus ir pataria, kaip bendradarbiauti su pedagogais, norint padėti vaikui įgyti įgūdžių, gebėjimų ir įpročių, kurių jam reikės vėliau mokykloje ir apskritai gyvenime.
Diane Trister Dodge. Leidyklos „Ugdymo(si) metodai“ (Teaching Strategies) steigėja ir prezidentė, plačiai žinoma lektorė, daugybės knygų pedagogams, administravimo personalui ir tėvams autorė. Kaip pedagogė ir instruktorė ji bendradarbiavo kuriant ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programas, vadovavo nacionaliniams ugdymo projektams. Ji yra plačiai taikomos programos „Ankstyvojo amžiaus vaikų kūrybiškumo ugdymas“ autorė.
Joanna Phinney. Ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo pedagogė, turinti daugiau kaip 25 metų patirtį. Šiuo metu dirba darželio auklėtoja. Anksčiau dirbo ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja ir ikimokyklinio ugdymo programų konsultante. Kuria paveikslėlių knygas vaikams ir yra televizijos laidų ciklo, skirto tėvams (FOOTSTEPS), autorė.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai perkama kartu


Array ( [0] => 644 [1] => 904 [2] => 1315 [3] => 1452 [4] => 1488 [5] => 1491 )