0

Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-10-27 Skaitytojas

Informacija

Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9955-699-16-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos" aprašymas
Apysakoje pasakojama apie Ventės rikio Žybarto vaikų nuotykius. Jo sūnus Daubaras ir dukra Junda - XIII a. 4 deš. pabaigoje po žygio į rusų žemes bando grįžti namo į Žemaitiją. Bet jų laukia ilgas kelias, teks susigrumti su rusų kunigaikščių kariais ir į Lietuvą žygiuojančiu mongolų tumenu.
2020-10-27

Parašykite atsiliepimą apie "Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos, kurią skaitytojams dovanoja Skomantas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Skomantas su knyga Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Skomantas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ilga kelionė namo. Skomanto kronikos" perkama kartu