⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės

Kaina: 17,39 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-10-31 17.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės" aprašymas

Dr. Steven R. Gundry žino: visi žmonės tikisi gyventi ilgai ir laimingai, būti sveiki, bet tik iki tol, kol sulaukia vidutinio amžiaus ir savo akimis pamato tėvų ar net bendraamžių sveikatos sutrikimus. Kaip mums išspręsti paradoksą, kai norime sulaukti žilos senatvės ir kartu džiaugtis gera sveikata?

Dirbdamas su tūkstančiais pacientų dr. Gundry išsiaiškino, kad labiausiai mūsų bijomos „senatvinės ligos“ nėra susijusios vien tik su senėjimo procesais; tai veikiau mūsų gyvensenos, kurios laikėmės visą savo gyvenimą, šalutinis produktas.

Knygoje „Ilgaamžiškumo paradoksai“ gydytojas pristato naujausius mokslinius tyrimus ir naują požiūrį į gražų, sveiką senėjimą, pagrįstą „seniausiųjų“ žmogaus dalelių – mūsų organizmo viduje gyvuojančių mikroorganizmų – sveikatos stiprinimu.

Knygoje „Ilgaamžiškumo paradoksai“ rasite gyvensenos planą, kaip sureguliuoti žarnyno sveikatą ir nepritrūkti gyvybingumo bei energijos.
Rasite patarimų, kaip maitintis, stiprinti pažintines funkcijas, prižiūrėti odą, mankštintis ir dar daug kita.
Susipažinsite su priemonėmis, padėsiančiomis išvengti ligų ar pakreipti jau esamų ligų vystymosi kryptį, ir tiesiog atrodyti jauniau bei jaustis jaunesniems.

„Mums nežinant mikrobiomo gyventojai pluša dieną naktį.
Jie kiaurą parą išsijuosę reguliuoja svarbiausius imuninės, nervų ir endokrininės (hormonų) sistemų aspektus. Bet, ko gero, svarbiausias jų vaidmuo – padėti virškinimo sistemai: žarnyno bakterijos virškina mūsų valgomą maistą, apdoroja ir perdirba vitaminus, mineralines medžiagas, polifenolius, hormonus bei baltymus ir pristato juos ten, kur organizmui reikia.“


  • Pavadinimas originalo kalba: The Longevity Paradox
  • Autorius: Steven R. Gundry
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146828
  • Vertėjas: Asta Tobulevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Steven R. Gundry pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Steven R. Gundry tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ilgaamžiškumo paradoksai. Kaip numirti jaunam sulaukus gilios senatvės" perkama kartu