0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą" aprašymas

Jonas Aistis (1904-1973) - vienas žymiausių lietuvių poetų, dar 1937-aisiais pelnęs Lietuvos valstybinę premiją. Dėl 1940 metų okupacijos ir netrukus prasidėjusio karo Aistis liko atskirtas nuo gimtojo krašto. Baigęs mokslus Prancūzijoje, poetas vėliau persikėlė į JAV, daug metų dirbo Kongreso bibliotekoje Vašingtone.

Paskutiniąsias tris savo gyvenimo savaites Jonas Aistis praleido ligoninėje. Kentėdamas didžiulius skausmus, bet neprarasdamas sąmonės, jis turėjo galimybę apmąstyti nueitą kelią, prisiminti savo artimiausius bičiulius, atlikti savotišką išpažintį sau, Viešpačiui ir pasauliui. Apie visa tai ir rašoma šioje knygoje "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą".


  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 140
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219180

Parašykite atsiliepimą apie "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Stasys Lipskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Lipskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ilgesio elegijos. Biografinė knyga apie žymaus lietuvių poeto Jono Aisčio gyvenimo dramą" perkama kartu