⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ilgesio paukščiai

Kaina: 10,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ilgesio paukščiai" aprašymas

Eilėraščių rinktinėje „Ilgesio paukščiai“ giedruoja jausmai ir dvasios šviesa meilės okeanuose. Meilė – tai gamtos karūna. Pajusti meilę, susilieti su ja ir išgyventi ją… nugiedrėti… net ir po netekties ar apsvilus sparnus – nuostabiausia dovana pasaulyje. Tai vienintelis jausmas, suteikiantis žmogui saugumo pojūtį ir galimybę kurti save. Tai vidinė šviesa, pakelianti dvasią.
Bet vis dėl to mylėti labai sunku… Jei eini į tikrąją meilę – eini tarsi į ugnį suliepsnoti…
Autorė tvirtai tiki meilės galia ir pašaukimu atkovoti iš nebūties savo laiką, savo meilę ir tiesą. Apginti meilę, nes ji – didžiausia gyvenimo vertybė. Net keli Meilės spindulėliai panaikina kančias ir rūpesčius. Ir šis jausmas, sujungęs praeitį su dabartimi, keliauja ne tik iki paskutinės gyvenimo akimirkos, bet ir po jos…Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ilgesio paukščiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ilgesio paukščiai", Saulutė Genovaitė Markauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Saulutė Genovaitė Markauskaitė su knyga "Ilgesio paukščiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ilgesio paukščiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulutė Genovaitė Markauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ilgesio paukščiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ilgesio paukščiai" perkama kartu