Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ilgiausių metų (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 7.69 SoldOut

Knygos "Ilgiausių metų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pasiilgote įtempto detektyvo žanro meistrų Jo Nesbø ir Lars Kepler verto kriminalinio trilerio? Švedų autoriaus Anders Roslund knyga „Ilgiausių metų“ kaip tik jums! Šiurpi istorija ir greitas siužetas neleis atsikvėpti iki paskutinio puslapio!

Zana sėdi su šeima prie stalo ir grožisi tortu su penkiomis raudonomis žvakutėmis. Jau tuoj tuoj jas užpūs ir visi sudainuos „ilgiausių metų“. Po kelių dienų mergaitė sutrikusi vaikšto tarp savo tėvų, brolio ir sesers, o šie, kažkodėl, nepaprastai tylūs. Skambutis į duris. Už jų – detektyvas Evertas Greisas, kurį iškvietė sunerimę kaimynai. Kvapas, padvelkęs vos tik Zana atidaro duris, jam per daug pažįstamas ir nieko gero nežada.

Evertas Greisas susiduria su kraupiu nusikaltimu, kurio negali nei išspręsti, nei pamiršti.

Prabėga septyniolika metų. Policija gauna pranešimą apie įsilaužimą į tą patį butą. Kažkas ieško Zanos. Prasideda lenktynės su laiku, į kurias neria detektyvas Grensas ir infiltruotas agentas Pytas Hofmanas. Jauną moterį reikia surasti greičiau, nei tą padarys tie, kurie pradėjo jos medžioklę. Du vyrai kovoja su nežinomu priešu, kuris, atrodo, įsiskverbė ir į jų artimą aplinką, ir į policiją.

Anders Roslund kriminaliniame trileryje „Ilgiausių metų“ skaitytojus įtraukia nuo pirmo puslapio. Jau prologas priverčia skaityti toliau. Autorius vynioja kelias siužetines linijas, stato veikėjus į pavojų ir verčia įtarinėti visus!

„Ilgiausių metų“ – tikras saldainiukas skandinavų detektyvų ir trilerių gerbėjams.

Anders Roslund (g. 1961 m.) – švedų rašytojas ir žurnalistas. Taip pat jis Švedų nacionalinio transliuotojo laidos „Kultūros naujienos“ įkūrėjas. Daugelį metų jis dirbo naujienų reporteriu – specializavosi kriminalinių ir socialinių klausimų srityje. Anders Roslund garsus rašytojas, pirmuosius kriminalinius trilerius sukūręs kartu su bendraautoriais Börge Hellström ir Stefan Thunberg. Rašytojas už geriausią Europos detektyvinį romaną gavo „International Dagger“ apdovanojimą, taip pat jam atiteko „Stiklinio rakto“ prizas už geriausią skandinavijos kriminalinį romaną. Skaitytojai atsiliepimuose ir apžvalgose atrodo sužavėti, o knygos verčiamos į beveik keturiasdešimt kalbų.

Iš švedų kalbos vertė Mantas Karvelis.

Trumpas aprašymas žada daug įtampos ir veiksmo. Patinka tokios knygos? Kviečiame pavartyti online ištrauką ir detektyvą įsigyti internetu. Patikrinkite ir mūsų akcijas bei išpardavimus, juk čia daug panašių knygų už gera kainą, o kas nenori apsipirkti pigiau? Aprašymai bei santraukos vilioja įdomių skaitinių pažadais – puslapių skaičius tirpte tirps, tik griebkit gerą knygą ir skaitykit!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ilgiausių metų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ilgiausių metų (knyga su defektais)", Anders Roslund. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anders Roslund su knyga "Ilgiausių metų (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ilgiausių metų (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anders Roslund. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ilgiausių metų (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ilgiausių metų (knyga su defektais)" perkama kartu