0

Ilgiuosi tavęs

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ilgiuosi tavęs

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9789955135074

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Vieno populiariausių New York Times rašytojų Harlano Cobeno naujas trileris "Ilgiuosi tavęs" pasakoja apie praeities metamus šešėlius ir melo tinklą, kuris dažnai mums patiems to nežinant, savo gijomis apraizgo mūsų gyvenimą.


Pažinčių portalas internete. Niujorko policijos departamento detektyvės Ketės Donovan dėmesį patraukia vienos paskyros savininko nuotrauka. Staiga Ketė pajunta, kaip iš po kojų pradeda slysti žemė, ir vėl užplūsta jausmai, kuriuos daugelį metų moteris stengėsi užgniaužti. Iš nuotraukos žvelgia — prieš aštuoniolika metų staiga ją palikęs sužadėtinis Džefas.

Ketės širdyje nedrąsiai įsižiebia viltis, jog galbūt atėjo laikas, kai praeities tragedijos nebesutrukdys praverti durų į naują gyvenimo etapą. Ketė pradeda susirašinėti su tuo vyriškiu, tačiau jos troškimą vėl atrasti laimę aptemdo įtarimų šešėliai, pro kuriuos ilgainiui ima ryškėti siaubingo nusikaltimo kontūrai.

Kol Ketės viltys atgaivinti santykius su Džefu sklaidosi, ji įsitraukia į dar vieną tyrimą, kuris priverčia iš naujo įvertinti savo santykius su visais, kuriuos kadaise mylėjo - su buvusiu sužadėtiniu, mama ir netgi tėčiu, kuris prieš daugelį metų buvo nužudytas ir kurio žūtį vis dar gaubia paslapties šydas. Ketei tenka rizikuoti - nerti į tamsią praeities prarają giliau nei bet kada anksčiau ir rasti jėgų susitaikyti su tuo, kas ilgus metus ten buvo slepiama.


„Ilgiuosi tavęs“ — dar vienas taiklus H. Cobeno šūvis.

Huffington Post


H. Cobenas ir vėl imasi aktualios šių dienų temos - pažinčių internetu - ir ja pasinaudodamas sukuria nuo pirmų eilučių iki paskutinio sakinio skaitytojo dėmesio nepaleidžiantį trilerį.

Publishers Weekly


Dar vienas puikiai pavykęs H. Cobeno bandymas meistriškai išnarplioti sudėtingą siužetą.

Booklist


Vertė Rasa Stašytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu