⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)

Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje „Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija“ tekstų kūrėjos Linos Mickutės ir dailininkės Birutės Bikelytės duetas šmaikščiai ir išsamiai pasakoja apie vieno svarbiausių Lietuvos filosofų gyvenimą ir kūrybą.

1868-ieji metai buvo išties nepaprasti. Japonijoje gyventojų skaičius perkopė 30 milijonų, o imperatorius pervadino sostinę Edo į Tokiją. Kitoje pasaulio pusėje Tomas Edisonas užpatentavo pirmąjį elektrinį garso įrašytuvą, o Londono gatvėse įsižiebė pirmieji šviesoforai. Tais pačiais metais vienoje sodyboje Jonaičiuose, Šilutės apskrityje, Storostų šeimoje gimė berniukas Vilhelmas.

Jau nuo mažens vaikas uždavinėjo daugybę klausimų apie pasaulį, o paūgėjęs jaunuolis Vilhelmas nustebino aplinkinius dar labiau – su kamuojančia ir ankstyvą mirtį pranašaujančia džiova pasirinko kovoti… maitindamasis vegetariškai. Pasirinktas gydymas buvo sėkmingas – mąstytojas gyveno dar ilgus ir produktyvius metus.

Prieš pat Antrąjį pasaulinį karą Vydūnas atsidūrė per žingsnį nuo prestižinės Nobelio premijos, tačiau viską sujaukė kilęs konfliktas. Po jo mąstytojas iš Lietuvos pasitraukė į Vakarus. Čia, netekęs net savo rašiklių ir ginkluotas tik paprastu pieštuku bei aštria mintimi, tęsė svarbiausią savo gyvenimo kovą – su nevidonais ir blogiu. Svarbiausias jo tikslas - padėti žmonėms atrasti prasmingą gyvenimą.

Knygoje „Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija“ patrauklia ir neįprasta forma pasakojama vieno žymiausių Lietuvos mąstytojų Vilhelmo Storosto-Vydūno biografija. Kiekvieną puslapį ir faktą papildo iliustracijos arba nuotraukos, o lengvai skaitomu tekstu pateikiama tik svarbiausia informacija. Kiekvienas puslapis informuoja, apie kurį mąstytojo gyvenimo etapą kalbama.

Versdami puslapius skaitytojai sužinos, kokia buvo Vydūno dienotvarkė – nuo pusryčių iki miegojimo įpročių. Iliustruoti atskiri filosofo gyvenimo įvykiai, atsitikimai, nuotykiai ir kuriozai – pavyzdžiui, kuo Juozas Tumas-Vaižgantas vaišino jį aplankiusį vegetarą Vydūną?

„Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija“ – sėkmingo kūrėjų tandemo produktas. Kūrinio tekstus rengė Lina Mickutė, o nuotaikingomis iliustracijomis rūpinosi Birutė Bikelytė. Ji – Londono Goldsmitho universiteto auklėtinė, dizainerė ir dailininkė. Anot jos, kūryba jai atstoja dienoraštį, į kurį ji sudeda tai, ko nenori laikyti atmintyje.Parašykite atsiliepimą apie "Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)", kurį pristato Birutė Bikelytė, Lina Mickutė. Siūlome ne tik išsamų "Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Bikelytė, Lina Mickutė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija (knyga su defektais)" perkama kartu