0

Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 13x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955652342

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas" aprašymas
Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas skiriamas Lietuvos veterinarijos akademijos studentams, veterinarijos gydytojams, gyvulininkystės ir veterinarinės maisto saugos specialistams, kurie mokosi anglų kalbos, specialybės pagrindų arba skaito specialybės tekstus anglų kalba. Veterinarijos medicinos moksle vyrauja lotyniškoji terminija, tad dažniausiai pateikiami lotyniškieji terminai, sulietuvinti atitikmenys, taip pat trumpi jų paaiškinimai. Žodyne pateikiama daugiau nei 10 tūkst. žodžių bei lietuvių - anglų kalbų atitikmenų žodynas. Taip pat jame rasite ne tik specialių terminų, bet ir bendrinės kalbos žodžių, dažnai pasitaikančių specialioje literatūroje. Prieduose pateikiami naminių gyvūnų veislių sąrašai.

Parašykite atsiliepimą apie "Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. LVA lektorė Rūta Micikevičienė, prof. dr. Antanas Sederevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. LVA lektorė Rūta Micikevičienė, prof. dr. Antanas Sederevičius su knyga Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. LVA lektorė Rūta Micikevičienė, prof. dr. Antanas Sederevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Iliustruotas veterinarijos anglų-lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu