0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iliustruotos pasakos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-09 jonu,kas

pdf kur yra


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.67 SoldOut

Knygos "Iliustruotos pasakos" aprašymas

Knyga "Iliustruotos pasakos" - tai gausiai iliustruota Hanso Kristiano Anderseno pasakų knyga, kurioje rasite šias pasakas:Bjaurusis ančiukas

Undinėlė

Coliukė

Sniego karalienė

Mergaitė su degtukais

Nauji karaliaus drabužiai


2020-12-09

pdf kur yra

Parašykite atsiliepimą apie "Iliustruotos pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Iliustruotos pasakos", kurį parašė Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Siūlome ne tik išsamų "Iliustruotos pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Iliustruotos pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Iliustruotos pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Iliustruotos pasakos" perkama kartu