0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Illuminature. Nušviesta gamta

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 15.99 SoldOut

Knygos "Illuminature. Nušviesta gamta" aprašymas

Šioje knygoje "Illuminature: nušviesta gamta" slypi magija ir neatrastas pažinimo džiaugsmas.

Knygos turi nepraprastą galią atskleisti skaitytojui dar nepažintas erdves. Ši pasaulį apstulbinusi knyga nukels tave ten, kur dar niekada nebuvai – į Kongo džiungles, Simpsono dykumą, Apo rifą, Andų kalnus ir daugelį kitų magiškų vietų: jose pilna gyvybės gamta pražysta gražiausiomis spalvomis.

Pažvelk į knygos iliustracijas pro skirtingų spalvų stikliukus ir pateksi į prieš tavo akis atsiveriantį vis kitokį pasaulį. Raudonas stikliukas parodys, kokie egzotiški gyvūnai džiaugiasi saulės šviesa, mėlynasis nuskraidins į paslaptingą, tačiau nenurimusią naktį, na o žaliasis stikliukas – tikra atgaiva akims, išryškinanti įspūdingą augaliją.

"Illuminature: nušviesta gamta" - tai nepaprastai smagi, išradinga ir interaktyvi pažintinė knyga įvairiausio amžiaus vaikams ir suaugusiesiems. Ji skatina smalsumą, atradimo džiaugsmą, meilę gamtai ir mokslui.
Knygoje slepiasi net 180 skirtingų gyvūnų rūšių!

Tinka bet kokio amžiaus vaikams – mažieji mėgausis pro stikliukus atsiveriančiais vaizdais, o vyresni detaliau susipažins su nepaliestais gamtos kampeliais, jų flora ir fauna.

Vertė Valdas KalvisParašykite atsiliepimą apie "Illuminature. Nušviesta gamta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Illuminature. Nušviesta gamta", kurį parašė Carnovsky, Rachel Williams. Siūlome ne tik išsamų "Illuminature. Nušviesta gamta" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Carnovsky, Rachel Williams. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Illuminature. Nušviesta gamta". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Illuminature. Nušviesta gamta" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Illuminature. Nušviesta gamta" perkama kartu