0

Illuminature. Nušviesta gamta

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Illuminature. Nušviesta gamta

  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 29x35, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786099587189

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Šioje knygoje "Illuminature: nušviesta gamta" slypi magija ir neatrastas pažinimo džiaugsmas.

Knygos turi nepraprastą galią atskleisti skaitytojui dar nepažintas erdves. Ši pasaulį apstulbinusi knyga nukels tave ten, kur dar niekada nebuvai – į Kongo džiungles, Simpsono dykumą, Apo rifą, Andų kalnus ir daugelį kitų magiškų vietų: jose pilna gyvybės gamta pražysta gražiausiomis spalvomis.

Pažvelk į knygos iliustracijas pro skirtingų spalvų stikliukus ir pateksi į prieš tavo akis atsiveriantį vis kitokį pasaulį. Raudonas stikliukas parodys, kokie egzotiški gyvūnai džiaugiasi saulės šviesa, mėlynasis nuskraidins į paslaptingą, tačiau nenurimusią naktį, na o žaliasis stikliukas – tikra atgaiva akims, išryškinanti įspūdingą augaliją.

"Illuminature: nušviesta gamta" - tai nepaprastai smagi, išradinga ir interaktyvi pažintinė knyga įvairiausio amžiaus vaikams ir suaugusiesiems. Ji skatina smalsumą, atradimo džiaugsmą, meilę gamtai ir mokslui.
Knygoje slepiasi net 180 skirtingų gyvūnų rūšių!

Tinka bet kokio amžiaus vaikams – mažieji mėgausis pro stikliukus atsiveriančiais vaizdais, o vyresni detaliau susipažins su nepaliestais gamtos kampeliais, jų flora ir fauna.

Vertė Valdas Kalvis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu