0

Ilovaisko dienoraštis

  • Nuolaida knygai -67%
4.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 12,98 €*
Sutaupote: 8.69 € (67%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-06 Goša

Verta dėmesio knyga. Iš pradžių gal nelabai, bet po truputį pasakojimas įtraukia ... pasijauti tarsi pats dalyvautum.

Informacija

Ilovaisko dienoraštis

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955266167

2020-10-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ilovaisko dienoraštis" aprašymas

Romano Zinenkos knyga „Ilovaisko dienoraštis“ – tai patį pragarą Ukrainos rytuose perėjusio savanorių bataliono „Dnipro-1“ kovotojo atsiminimai.

2014 m. rugpjūčio mėn., su kovos bendražygiais patekęs į Ilovaisko valymo operaciją, jis išgyveno trigubos apsupties siaubą, artimų draugų žūtį. Gana sėkmingai Ilovaisko gatvėse kovoję savanoriai per vėlai sužinojo, kad vietos separatistams padėti atskubėjo reguliariosios Rusijos kariuomenės pajėgos, kurių žadėtas „žaliasis koridorius“ netrukus virto ugnies ir kraujo jūromis.

„Ilovaisko dienoraštyje“ aprašomos ne tik kovos, bet ir žmonių tarpusavio santykiai, nagrinėjami pareigos, patriotizmo, karių psichologijos, moralės, netgi religijos klausimai. Autorius neieško kaltų ir neragina to daryti, nors iš atsiminimų aiškėja, kad Ilovaisko katastrofos Kijevas galėjo išvengti.

Šią knygą „Ilovaisko dienoraštis“ R. Zinenka skiria žuvusiam bičiuliui, „Dnipro-1“ bataliono būrio vadui Denisui Tomilovičiui, taip pat visiems kritusiems ir gyviems Ilovaiske kovojusių Ukrainos padalinių kariams.

Iš rusų kalbos vertė Vitalijus Michalovskis

2019-09-06

Verta dėmesio knyga. Iš pradžių gal nelabai, bet po truputį pasakojimas įtraukia ... pasijauti tarsi pats dalyvautum.

Parašykite atsiliepimą apie "Ilovaisko dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tautų istorija

Roman Zinenko parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ilovaisko dienoraštis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ilovaisko dienoraštis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ilovaisko dienoraštis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ilovaisko dienoraštis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Roman Zinenko tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ilovaisko dienoraštis" perkama kartu