0
Kaina internetu: 21,49 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Imčių teorijos pagrindai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789986059271

2020-09-30 21.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Imčių teorijos pagrindai" aprašymas

Šiuolaikinė visuomenė nori turėti informacijos apie šalyję užaugintą derlių, gyventojų užimtumą, piliečių nuomonę įvairiais klausimais ir pan., tačiau nėra galimybės surinkti duomenų į visų baigtinės populiacijos elementų: ūkių, gyventojų ir kt. Tuomet iš populiacijos renkama imtis, iš imties elementų surenkami duomenys ir vertinamos populiacijos charakteristikos, t. y. parametrai.
Knygoje "Imčių teorijos pagrindai" nagrinėjamos tikimybinių imčių rūšys. Kalbama apie tai, kaip pasirinkti tyrimui tikimybinės imties planą, kaip į baigtinės populiacijos išrinkti imtį ir kaip, turint imties elementų duomenis, įvertinti populiacijos parametrus bei įverčių paklaidas.

Nagrinėjama, kaip ir kada, naudojantis papildoma informacija, galima gauti tikslesnius įvertinius. Tai matematinės statistikos metodai, kurie taikomi apklausų būdu gautiems duomenims analizuoti. Knygoje pateikiama pavyzdžių, siūlomi metodai gali būti taikomi Lietuvoje vykdomuose tyrimuose.

Vadovėlis "Imčių teorijos pagrindai" skirtas universitetų studentams, oficialiosios statistikos, rinkos, visuomenės nuomonės ir kitų sričių tyrėjams.

Parašykite atsiliepimą apie "Imčių teorijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Matematika. Statistika

Danutė Krapavickaitė, Aleksandras Plikusas? parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Imčių teorijos pagrindai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Imčių teorijos pagrindai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Imčių teorijos pagrindai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Imčių teorijos pagrindai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Krapavickaitė, Aleksandras Plikusas? tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Imčių teorijos pagrindai" perkama kartu