0
Internetu: 21,49 €
Knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Imčių teorijos pagrindai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789986059271

2020-07-31 21.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šiuolaikinė visuomenė nori turėti informacijos apie šalyję užaugintą derlių, gyventojų užimtumą, piliečių nuomonę įvairiais klausimais ir pan., tačiau nėra galimybės surinkti duomenų į visų baigtinės populiacijos elementų: ūkių, gyventojų ir kt. Tuomet iš populiacijos renkama imtis, iš imties elementų surenkami duomenys ir vertinamos populiacijos charakteristikos, t. y. parametrai.
Knygoje "Imčių teorijos pagrindai" nagrinėjamos tikimybinių imčių rūšys. Kalbama apie tai, kaip pasirinkti tyrimui tikimybinės imties planą, kaip į baigtinės populiacijos išrinkti imtį ir kaip, turint imties elementų duomenis, įvertinti populiacijos parametrus bei įverčių paklaidas.

Nagrinėjama, kaip ir kada, naudojantis papildoma informacija, galima gauti tikslesnius įvertinius. Tai matematinės statistikos metodai, kurie taikomi apklausų būdu gautiems duomenims analizuoti. Knygoje pateikiama pavyzdžių, siūlomi metodai gali būti taikomi Lietuvoje vykdomuose tyrimuose.

Vadovėlis "Imčių teorijos pagrindai" skirtas universitetų studentams, oficialiosios statistikos, rinkos, visuomenės nuomonės ir kitų sričių tyrėjams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu