0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Įmonės krizių vadyba

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • ISBN ar kodas: 9955-09-458-3

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Įmonės krizių vadyba" aprašymas

Vadovėlyje siekiama į įmonių krizių vadyba pažvelgti plačiąja prasme, akcentuojant krizių diagnostikos, atikrizinių priemonių, nuolatinio keitimosi svarbą.
Skirtas Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentams, taip pat bus naudingas ir įmonių vadovams bei bankrutuojančių įmonių administratoriams, įmonės veiklos auditoriams.

Parašykite atsiliepimą apie "Įmonės krizių vadyba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įmonės krizių vadyba, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Sakalas, Asta Savanevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Sakalas, Asta Savanevičienė su knyga Įmonės krizių vadyba jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įmonės krizių vadyba patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Sakalas, Asta Savanevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įmonės krizių vadyba palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įmonės krizių vadyba" perkama kartu