⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos

2022-11-30 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos" aprašymas

Šioje monografijoje "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos" pristatomuose tyrimuose pagrindinis dėmesys sutelktas į klasterių formavimąsi ir apslinkybes. Leidinyje pristatomi kompleksinių saviorganizacija grįstų industrinių sistemų formavimosi teoriniai principai, išskiriamos pagrindinės strateginės prieigos, leidžiančios tokioms sistemoms atsirasti. Taip pat pristatomi Lietuvos klasterių dinamikos tyrimai, atskleidžiantys esminius jų vystymo ir valdymo iššūkius. Didelį dėmesį mokslo leidinyje autoriai skyrė pasitikėjimo tarp įmonių formavimosi problemų nagrinėjimui. Knygoje pateikiamas naujas požiūris į valdymo procesus priimant sprendimus kompleksinėje ir dinamiškai kintančioje terpėje, kurioje neveikia daugelis klasikinių hierarchinių valdymo sprendimų. Monografija vertingas tiek vadybos ir organizavimo srities mokslininkams, tiek valdymo praktikams, tinklų koordinatoriams ir socialiniams antrepreneriams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Giedrius Jucevičius, Jolita Čeičytė, Kristina Grumadaitė, Rita Jucevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrius Jucevičius, Jolita Čeičytė, Kristina Grumadaitė, Rita Jucevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įmonių klasterių formavimosi įgalinimas: tarp intervencijos ir saviorganizacijos" perkama kartu