0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 56.99 SoldOut
Knygos "Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises" aprašymas
Po Nepriklausomybės atkūrimo nauja Lietuvos teisės sistema buvo kuriama labai sparčiai, ne visada nuosekliai ir kol kas nepasižymi stabilumu. Praėjus daugiau nei ketvirčiui amžiaus nuo Nepriklausomybės ne tik galima, bet ir reikia pradėti vertinti verslo teisinio reglamentavimo Lietuvoje kokybę, siekiant atsakyti į klausimą, kas trukdo Lietuvos ekonominei pažangai, jos visuomenės verslumui augti.


Idėja parengti skaitytojams pristatomą mokslo studiją "Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste / The convergence and divergence of legal forms of enterprises" kilo Vilniaus universiteto Privatinės teisės katedros mokslininkams, besidomintiems įmonių teise ir apskritai verslo teisinio reglamentavimo problematika.

Studijoje atlikta lyginamoji kai kurių įmonių teisinių formų reglamentavimo užsienio valstybėse (Jungtinės Amerikos Valstijos, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Prancūzija, Švedija ir Vokietija) analizė, siekiant palyginti jį su esama padėtimi Lietuvoje ir atsakyti į klausimą, ar tų įmonių veiklos teisinis reglamentavimas Lietuvoje tobulintinas, ir jeigu taip – kokiomis kryptimis. Iš daugelio šiandien Lietuvoje žinomų įmonių teisinių formų buvo pasirinktos dažniausiai aptinkamos formos – individuali įmonė, akcinė ir uždaroji akcinė bendrovė, ūkinė bendrija ir mažoji bendrija.


Studijoje "Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste /? The convergence and divergence of legal forms of enterprises" atliktas ne tik palyginamas Lietuvos ir pasirinktų užsienio valstybių teisinis reglamentavimas, esamos situacijos įvertinimas Lietuvoje, bet ir pateikiami konstruktyvūs jo tobulinimo pasiūlymai bei rekomendacijos įstatymų leidėjui. Lyginamasis metodas pasirinktas todėl, kad globali tapo ne tik ekonomika, bet ir teisė. Todėl teisinių idėjų, taisyklių ar net ištisinių teisės institutų „skolinimasis“ tampa įprastu dalyku. Ši knyga taip pat gali būti naudinga teisininkams praktikams ir naudojama kaip mokomoji teisės ir ekonomikos studijų priemonė.


Parašykite atsiliepimą apie "Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Lina Mikalonienė, Valentinas Mikelėnas, Paulius Miliauskas, Vilius Mitkevičius, Agnė Tikniūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Mikalonienė, Valentinas Mikelėnas, Paulius Miliauskas, Vilius Mitkevičius, Agnė Tikniūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija / The convergence and divergence of legal forms of enterprises" perkama kartu