0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įmonių veiklos planavimas ir analizė

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 4.99 SoldOut

Knygos "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" aprašymas

Knygoje aiškinama įmonių, dirbančių rinkos sąlygomis, veiklos planavimo ir analizės metodika. Leidinys skirtas įmonių valdymo ir veiklos audito specializacijų studentams bei įmonių planavimo ir analizės, audito specialybių darbuotojams.


  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 179
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-836-16-6

Parašykite atsiliepimą apie "Įmonių veiklos planavimas ir analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Vitalija Bagdžiūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įmonių veiklos planavimas ir analizė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įmonių veiklos planavimas ir analizė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Bagdžiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" perkama kartu