⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įmonių veiklos planavimas ir analizė

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" aprašymas

Atestuotosios auditorės Vitalijos Bagdžiūnienės knyga "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" skirta tiems įmonių valdymo, veiklos audito specialistams, kurie nori planuoti ir analizuoti verslą, kad galėtų išmintingai valdyti turimus išteklius ir pasiekti verslo tikslus.


Knygą "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" sudaro trys dalys: pirmoji supažindina, kaip sudaryti strateginius planus ir metinius biudžetus, antroji skirta ekonominės analizės pagrindams, trečiojoje pateikiami praktiniai įmonių veiklos analizės pavyzdžiai.


Nors, anot autorės, tai nėra verslo valdymo receptų knyga ar išsamus įmonių veiklos planavimo ir analizės vadovas, skirtas visiems atvejams, tačiau kai kurių verslo situacijų analizė gali padėti tvarkant verslą. Verslo situacijų pavyzdžiai parengti naudojantis literatūros šaltiniais, todėl sutapimai su konkrečiomis įmonėmis tik atsitiktiniai.

Galbūt ši knyga perdaug paprasta profesionaliems analitikams, bet studentams, įmonių vadovams ar buhalteriams, norintiems analizuoti, kontroliuoti ir valdyti verslą, gali būti gera pagalbininkė.


Kadangi įmonių veiklos planavimas ir analizė yra svarbiausi kiekvienos įmonės sėkmingo valdymo elementai, tai, norėdami įvertinti savo ar kitos įmonės veiklos rezultatus, vadovai ir buhalteriai turi mokėti analizuoti įmonių veiklą. Analizė būtina, norint numatyti tolesnes įmonės plėtros tendencijas, parengti strateginius verslo planus ir konkrečius metinius biudžetus. Atsižvelgiant į knygoje pateiktą įmonių veiklos analizę, galima praktiškai sudaryti įmonių veiklos planus.

Knygoje "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" nedaug analizės teorijos, tačiau nagrinėjami įmonių veiklos situacijų pavyzdžiai parodo, kaip praktikoje taikyti įvairius analizės metodus, parengti analizės išvadas ir jas naudoti rengiant planus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įmonių veiklos planavimas ir analizė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Vitalija Bagdžiūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įmonių veiklos planavimas ir analizė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įmonių veiklos planavimas ir analizė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Bagdžiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" perkama kartu