0

Įmonių veiklos planavimas ir analizė

Turime sandėlyje
Informacija

Įmonių veiklos planavimas ir analizė

  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 178
  • ISBN ar kodas: 9986836166

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Atestuotosios auditorės Vitalijos Bagdžiūnienės knyga "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" skirta tiems įmonių valdymo, veiklos audito specialistams, kurie nori planuoti ir analizuoti verslą, kad galėtų išmintingai valdyti turimus išteklius ir pasiekti verslo tikslus.


Knygą "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" sudaro trys dalys: pirmoji supažindina, kaip sudaryti strateginius planus ir metinius biudžetus, antroji skirta ekonominės analizės pagrindams, trečiojoje pateikiami praktiniai įmonių veiklos analizės pavyzdžiai.


Nors, anot autorės, tai nėra verslo valdymo receptų knyga ar išsamus įmonių veiklos planavimo ir analizės vadovas, skirtas visiems atvejams, tačiau kai kurių verslo situacijų analizė gali padėti tvarkant verslą. Verslo situacijų pavyzdžiai parengti naudojantis literatūros šaltiniais, todėl sutapimai su konkrečiomis įmonėmis tik atsitiktiniai.

Galbūt ši knyga perdaug paprasta profesionaliems analitikams, bet studentams, įmonių vadovams ar buhalteriams, norintiems analizuoti, kontroliuoti ir valdyti verslą, gali būti gera pagalbininkė.


Kadangi įmonių veiklos planavimas ir analizė yra svarbiausi kiekvienos įmonės sėkmingo valdymo elementai, tai, norėdami įvertinti savo ar kitos įmonės veiklos rezultatus, vadovai ir buhalteriai turi mokėti analizuoti įmonių veiklą. Analizė būtina, norint numatyti tolesnes įmonės plėtros tendencijas, parengti strateginius verslo planus ir konkrečius metinius biudžetus. Atsižvelgiant į knygoje pateiktą įmonių veiklos analizę, galima praktiškai sudaryti įmonių veiklos planus.

Knygoje "Įmonių veiklos planavimas ir analizė" nedaug analizės teorijos, tačiau nagrinėjami įmonių veiklos situacijų pavyzdžiai parodo, kaip praktikoje taikyti įvairius analizės metodus, parengti analizės išvadas ir jas naudoti rengiant planus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu