0

Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 7,64 €*
Sutaupote: 3.35 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)


2020-11-30 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" aprašymas

Metodinė priemonė "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" skirta būsimiems muzikos mokytojams – bakalaurantams, magistrantams – ir muzikos pedagogams. Tikėtina, kad leidinys padės kūrybiškiau interpretuoti dainų žanrą, panaudojant improvizacines priemones, sudomins ir paskatins vaikus aktyviau įsitraukti į dainavimo procesą, plės kūrybinę jų sklaidą.
Dainų rinkinys "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" skirtas įvairaus amžiaus bei muzikinio lygio jauniesiems atlikėjams.

Rinkinį su CD (su fonogramomis) sudaro dešimt dainų, autoriaus sukurtų 2003–2011 m. Dainų tematika gana įvairi: nuo miško gyventojų istorijų, kalėdinių nuotaikų iki pagarbos ir meilės savo Tėvynei. Dainose vyrauja solinis balsas, tačiau galima ir kita balsų traktuotė. Įtraukdami į savo repertuarą šias dainas, mokytojai ir muzikos kolektyvų vadovai gali solinėmis partijomis paskatinti atsiskleisti gabesniuosius, vokaliniais bei improvizaciniais gebėjimais išsiskiriančius vaikus ir studentus.

Parašykite atsiliepimą apie "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Barkauskas jaunesnysis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Barkauskas jaunesnysis su knyga Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Barkauskas jaunesnysis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" perkama kartu