0

Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)

  • Nuolaida knygai -44%
Internetu: 4,29 €
Knygyne: 7,64 €*
Sutaupote: 3.35 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)


4.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Metodinė priemonė "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" skirta būsimiems muzikos mokytojams – bakalaurantams, magistrantams – ir muzikos pedagogams. Tikėtina, kad leidinys padės kūrybiškiau interpretuoti dainų žanrą, panaudojant improvizacines priemones, sudomins ir paskatins vaikus aktyviau įsitraukti į dainavimo procesą, plės kūrybinę jų sklaidą.
Dainų rinkinys "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" skirtas įvairaus amžiaus bei muzikinio lygio jauniesiems atlikėjams.

Rinkinį su CD (su fonogramomis) sudaro dešimt dainų, autoriaus sukurtų 2003–2011 m. Dainų tematika gana įvairi: nuo miško gyventojų istorijų, kalėdinių nuotaikų iki pagarbos ir meilės savo Tėvynei. Dainose vyrauja solinis balsas, tačiau galima ir kita balsų traktuotė. Įtraukdami į savo repertuarą šias dainas, mokytojai ir muzikos kolektyvų vadovai gali solinėmis partijomis paskatinti atsiskleisti gabesniuosius, vokaliniais bei improvizaciniais gebėjimais išsiskiriančius vaikus ir studentus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu