⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 4.29 SoldOut

Knygos "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" aprašymas

Metodinė priemonė "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" skirta būsimiems muzikos mokytojams – bakalaurantams, magistrantams – ir muzikos pedagogams. Tikėtina, kad leidinys padės kūrybiškiau interpretuoti dainų žanrą, panaudojant improvizacines priemones, sudomins ir paskatins vaikus aktyviau įsitraukti į dainavimo procesą, plės kūrybinę jų sklaidą.
Dainų rinkinys "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" skirtas įvairaus amžiaus bei muzikinio lygio jauniesiems atlikėjams.

Rinkinį su CD (su fonogramomis) sudaro dešimt dainų, autoriaus sukurtų 2003–2011 m. Dainų tematika gana įvairi: nuo miško gyventojų istorijų, kalėdinių nuotaikų iki pagarbos ir meilės savo Tėvynei. Dainose vyrauja solinis balsas, tačiau galima ir kita balsų traktuotė. Įtraukdami į savo repertuarą šias dainas, mokytojai ir muzikos kolektyvų vadovai gali solinėmis partijomis paskatinti atsiskleisti gabesniuosius, vokaliniais bei improvizaciniais gebėjimais išsiskiriančius vaikus ir studentus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)", Vytautas Barkauskas jaunesnysis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Barkauskas jaunesnysis su knyga "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Barkauskas jaunesnysis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Improvizavimo pradmenys atliekant dainas. Dainos vaikams ir jaunimui (su CD)" perkama kartu