0

Pirkėjų atsiliepimai

Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 15,49 €
Kaina knygyne: 18,59 €*
Sutaupote: 3,10 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-09 Justina

Nuostabi knyga


2022-05-31 15.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa" aprašymas

Daktarės Susan S. Blum knyga „Imuninės sistemos stiprinimo planas: 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa“ kaip niekada aktuali šiomis dienomis. Autorė teigia, kad autoimuninės ligos yra virtusios epidemija ir dalijasi programa, kuri daugeliui pacientų padeda išlaikyti sveikatą.

Autoimuninių ligų epidemija kilo dėl mūsų neteisingos mitybos, aplinkoje atsirandančių cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų, antibiotikų poveikio ir precendento neturinčio milžiniško nuolatinio streso. Dėl to milijonai žmonių kenčia nuo tokių autoimuninių ligų, kaip Greivso liga, reumatoidinis artritas, Krono liga, celiakija, vilkligė ir kitos.

Imuninės sistemos atkūrimo plane daktarė Susan S. Blum dalijasi keturių žingsnių programa, kurią ji naudojo stiprindama savo sunkią imuninę būklę, o vėliau padėjo daugybei pacientų palengvinti simptomus, pagerinti imuninę sistemą bei užkirsti kelią būsimoms ligoms.

Planas apima keturis žingsnius. Pirmiausiai daug dėmesio skiriama maisto svarbai ir jo pasitelkimui gydymo tikslams. Autorė siūlo analizuoti produktus, atrasti, kas sukelia problemų mūsų kūnui ir atsisakyti organizmo jautrumą skatinančių produktų.

Antrame žingsnyje mokslininkė bando išsamiai paaiškinti streso ir sveikatos ryšį. Mokslas įrodė, kad stresas sukelia daugybę problemų. Nuo mažiau rimtų simptomų, tokių kaip nuovargis, iki rimtesnių ligų, tokių kaip vėžys. Autorė dalijasi patarimais kaip sumažinti stresą kasdieniniame gyvenime.

Trečiame etape Susan S. Blum padeda sutvarkyti žarnyno veiklą ir virškinimo sistemą. Čia aptariama organizmo mikrofloros svarba.

Ketvirtame žingsnyje skiriamas dėmesys kepenų veiklos optimizavimui. Čia sužinosime viską apie toksinus, bei tai kaip mūsų kepenys paprasčiausiai nebegali suspėti su toksinų kiekiu, kurį kasdien gauname iš aplinkos kvėpuodami, valgydami ir gerdami. Autorė aptaria kai kuriuos problemiškiausius toksinus ir pataria, kaip juos pašalinti iš mūsų kūno.

Kiekviename knygos „Imuninės sistemos stiprinimo planas: 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa“ skyriuje palikta vietos asmeniniams užrašams. Autorė siūlo ir lengvai paruošiamų receptų, kurie taps pirmu žingsniu į gydymo procesą.

Susan S. Blum – funkcinės medicinos pionierė. Ji padeda ne tik pašalinti simptomus, bet ieško ir ligų priežasčių, bei parodo, kad žmonės patys gali daug nuveikti dėl savo sveikatos. Atestuota gydytoja į mediciną žvelgia iš bendros kūno perspektyvos, įtraukdama visus sveikatos aspektus į visumą.

Iš anglų kalbos vertė Birutė TumienėKiti taip pat domėjosi


2021-11-09

Nuostabi knyga

2020-07-01

labai gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Susan S. Blum pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Susan S. Blum tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa" perkama kartu