0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 6.49 SoldOut

Knygos "Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija" aprašymas

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir leiskitės į dvasinę kelionę po kontrastingosios Indijos raštų įvairovę.

Tam, kad pajaustumėte kontrastingumu žavinčios Indijos dvasią, nebūtina leistis į tolimą kelionę!

Spalvindami įvairiausius indiškus ornamentus, raštus ar piešinius ir intuityviai pasirinkdami spalvas, Jūs pažadinsite vidinės išminties balsą, pasinersite į gilią atsipalaidavimo būseną ir patirsite, kaip nutolusias slogias mintis pakeičia sielos pilnatvė.

Meno terapija – visame pasaulyje sparčiai populiarėjančios spalvinimo knygos suaugusiesiems. Spalvinimas nuramina smegenų dalį migdolą (lot. amygdala), kuris kontroliuoja mūsų emocijas ir stresą, todėl jaučiamas atsipalaidavimas, pagerėja koncentracija ir nuotaika, lavinami motoriniai įgūdžiai, vaizduotė, kūrybinis mąstymas, netgi įveikiama nemiga.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094038921

Parašykite atsiliepimą apie "Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Indiški raštai: sielą gydanti spalvų terapija" perkama kartu