⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Individualizuota medicina endobiogenika

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Individualizuota medicina endobiogenika" aprašymas

Medicina turi būti tokia, kuri rūpinasi kiekvienu žmogumi. Gydytojo Jean-Claude Lapraz ir žurnalistės Marie-Laure de Clermont-Tonnerre knyga „Individualizuota medicina“ siūlo naują medicinos sampratą. Tai knyga, tinkama ir gydytojams, ir su medicina mažai ką bendro turintiems žmonėms, norintiems pasirūpinti savo sveikata.

Jean-Claude Lapraz (Žanas Klodas Laprazas) – prancūzų gydytojas, sukūręs endobiogeninės (individualizuotos) medicinos koncepciją. Kaip bendrosios praktikos gydytojas jis dirba apie 40 metų ir savo sukurtą koncepciją taiko tiek Prancūzijoje, tiek kitose šalyse. Jis yra Tarptautinės endobiogeninės medicinos ir integraliosios fiziologijos draugijos prezidentas.

Knygoje „Individualizuota medicina“ siūloma į žmogų žvelgti kaip į visumą ir pakeisti iki šiol vyravusį požiūrį į pacientą, ligą ir gydymą.

Individuali medicina, dar vadinama endobiogenika, ne tik keičia požiūrį į ligų gydymą, bet ir pataria, kaip užkirsti kelią ligoms ir pagelbėti tiems pacientams, kurie turi gydytis cheminiais vaistais.

Individualizuota medicina – tai individualizuota gydymo strategija, pritaikyta konkrečiam žmogui, o ne simptomams, ligai ar pan. Tai globalus sisteminis požiūris į žmogaus biologiją. Jis apima įvairius mokslo atradimus ir integruoja juos, kai reikia identifikuoti problemos priežastį ir nukreipti gydymą į ją, o ne į pasekmę. Gydytojas čia atlieka beveik detektyvinį darbą, atsekdamas žmogaus sveikatos būklės priešistorę ir ieškodamas, kas sukėlė vieną ar kitą negalavimą.

Vadovaujantis tokiu integraliu požiūriu, pirmiausia siūloma atsižvelgti į kiekvieno asmens fiziologiją, ir pasinaudoti vaistinių augalų teikiama nauda.

Išskirtinis dėmesys yra skiriamas endokrininei sistemai. Todėl taikomi individualizuotos medicinos metodai leidžia įžvelgti ryšius tarp endokrininės sistemos hormonų veiklos, įtampą̨ keliančių̨ įvykių̨, bendros žmogaus būklės, jo mąstymo ir emocijų̨. Šie metodai juos išmanančiam gydytojui padeda tiksliau įvertinti paciento sveikatos būklę̨, suprasti, kas susargdino jo organizmą̨, prognozuoti ligos eigą ir parinkti tinkamiausią gydymą̨. Toks gydymas tinkamas ne ieškantiems stebuklingų išgijimo būdų, o pasirengusiems prisiimti atsakomybę už savo sveikatą.

„Individualizuota medicina“ pataria ir kaip gydyti vadinamąsias civilizacijos ligas – aukštą cholesterolį, diabetą, migreną, stresą, įvairias alergijas. Čia rasite informacijos apie vėžinių susirgimų prevenciją ir gydymą. Kaip išvengti ligų atsinaujinimo? Kaip elgtis, kai sveikatos problemas sukelia vartojami vaistai? Ką daryti, kai liga atrodo atspari gydymui? Šie ir daugybė kitų klausimų keliami jau daugybę metų, o individualizuota medicina kol kas pateikia geriausius atsakymus. Šioje knygoje rasite patarimų, kaip išvengti nuolatinių negalavimų, geriau pažinsite ligas ir išmoksite girdėti savo organizmą.

„Man pasisekė. Susipažinau su individualizuota medicina ne tik teoriškai, godžiai skaitydama dr. J.-C. Laprazo irM.-L. de Clermont-Tonnerre knygą, bet ir praktiškai. Per pusantrų metų pastebėjau tris esminius dalykus. Pirma, analizuodamas jūsų kraujo tyrimus pagal specialią schemą gydytojas gali užčiuopti ligos priežastis ir skirti būtent jums tinkantį gydymo būdą. Antra, tabletės, kuri greitai nuslopintų ligos simptomus, negausite. Priešingai - turėsite kantriai ir atsakingai laikytis skirtų rekomendacijų ir vartoti fitoterapinius produktus. Kartais jie bus derinami su cheminiais vaistais, bet visai kitokiomis jų dozėmis. Ir trečia, rezultatą galėsite pajusti greičiau, jei tik labai norėsite ir sąmoningai to sieksite. Tiesą sakant, teks daug padaryti patiems. Jeigu esate tam pasiruošę, vadinasi, esate pasiruošę ir sveikti. Būtent to visiems mums ir linkiu.“
Televizijos laidų vedėja, aktorė JURGITA JURKUTĖ-ŠIRVAITĖ

„Individualizuota medicina"- labai gera klinikinės fitoterapijos krikštatėvio ir endobiogeninės medicinos kūrėjo knyga gydytojams ir kiekvienam skaitytojui. Rekomenduoju perskaityti.“
Prof. LEONAS VALIUS

„Dr. J.-C. Laprazo irM.-L. de Clermont-Tonnerre knyga -naujo vėjo medicinoje simbolis, joje suderinamas atidus dėmesys pacientui ir tobulas medicininės biologijos išmanymas, genialiai susietas su klasikine medicinine fitoterapija, o gyvensenos pokyčiai pateikiami kaip visavertė gydymo plano dalis.“
Dr. DARIUS KUBILIUSKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Individualizuota medicina endobiogenika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Jean-Claude Lapraz, Marie-Laure de Clermont-Tonnerre pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Individualizuota medicina endobiogenika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Individualizuota medicina endobiogenika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Individualizuota medicina endobiogenika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Individualizuota medicina endobiogenika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean-Claude Lapraz, Marie-Laure de Clermont-Tonnerre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Individualizuota medicina endobiogenika" perkama kartu