0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 12.19 SoldOut
Knygos "Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga)" aprašymas

Knygą "Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis" sudaro lengvai išplėšiami lapai, kurie yra dalijamoji informacinė medžiaga ligoniams, sergantiems šlapimo sistemos organų ligomis.

Leidinyje yra po dvidešimt išplėšiamų lapų apie penkias dažniausias šlapimo sistemų ligas. Ši informacija labiau aktuali vyrams.


Ši parankinė priemonė padės pagerinti gydytojų ir pacientų
bendradarbiavimą, sutrumpins konsultacijos laiką, padidins pacientų
informuotumą bei motyvaciją rūpintis savo sveikata.


Parašykite atsiliepimą apie "Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendrosios medicinos praktikos knygos

Kęstutis Vaičiūnas, Povilas Valentukonis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kęstutis Vaičiūnas, Povilas Valentukonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos ligomis (dalijamoji medžiaga)" perkama kartu