0

Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga)

Kaina internetu: 12,19 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.20 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga)

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786094542657

2021-03-31 12.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga)" aprašymas

Knyga "Informacija sergantiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis" - tai lengvai išplėšiami lapai, kurie yra dalijamoji informacinė priemonė ligoniams, sergantiems lėtinėmis ir ūminėmis sistemos ligomis.

Pateikiama informacija pacientams apie aštuonias sveikatos problemas (nugaros skausmai, osteoartritas, podagra, venų varikozė, venų trombozė, migrena, insultas, plaučių trombembolija). Tai būklės, kurių kontrolei reikia ne tik gydytojo profesinės kompetencijos ir vaistų, bet ir aktyvaus paciento bendradarbiavimo keičiant gyvenseną, siekiant užkirsti kelią ligos paūmėjimui arba atsiradimui.


Tikimės, kad ši parankinė priemonė padės pagerinti jūsų ir pacientų bendradarbiavimą, sutrumpins konsultacijos laiką, padidins pacientų informuotumą bei motyvaciją rūpintis savo sveikata.

Parašykite atsiliepimą apie "Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendrosios medicinos praktikos knygos

Silvija Valdonė Valiūtė, Leonas Valius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Silvija Valdonė Valiūtė, Leonas Valius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Informacija sergantiesiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis (dalijamoji medžiaga)" perkama kartu