0

Informacijos valdymas viešajame sektoriuje

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Informacijos valdymas viešajame sektoriuje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Informacijos valdymas viešajame sektoriuje" aprašymas
Informacijos valdymo viešajame sektoriuje problematikai skirtoje monografijoje siekiama aptarti teorinius informacijos valdymo požiūrius, išanalizuoti ir įvertinti informacijos valdymo situaciją Lietuvos ministerijose ir atsižvelgiant į aplinkos bei institucinius ypatumus numatyti kaitos perspektyvas.
Monografija "Informacijos valdymas viešajame sektoriuje" galėtų būti naudinga viešojo sektoriaus institucijoms, siekiančioms užtikrinti visapusišką ir nuoseklų informacinės veiklos procesą, taip pat visiems besidomintiems informacijos valdymo teorija ir praktika.

Parašykite atsiliepimą apie "Informacijos valdymas viešajame sektoriuje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Informacijos valdymas viešajame sektoriuje, kurią skaitytojams dovanoja Zenona Atkočiūnienė, Erika Janiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zenona Atkočiūnienė, Erika Janiūnienė su knyga Informacijos valdymas viešajame sektoriuje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Informacijos valdymas viešajame sektoriuje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zenona Atkočiūnienė, Erika Janiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Informacijos valdymas viešajame sektoriuje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Informacijos valdymas viešajame sektoriuje" perkama kartu