0

Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m.

Informacija

Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m.

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9955-601-39-6

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m." aprašymas
Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doc. Remigijaus Misiūno knyga skirta istorinei lietuvių informacinių kovų patirčiai. Konkrečiai, išeivių JAV, pirmųjų iš lietuvių, galėjusių formuoti savo bendruomenę sąlygomis, kur informacija turėjo išskirtinę reikšmę ir buvo jungiančia bei skaidančia priemone. Monografijoje analizuojamas informacijos vaidmuo išeivių bendruomenėje vykusiems visuomeniniams-politiniams procesams XIX a. pabaigoje - 1922 m. išeivių informacinė parama tautiniam judėjimui Lietuvoje ir Lietuvos kovai už nepriklausomybę bei tarptautinį pripažinimą, išeivių informacinės pastangos formuojant teigiamą lietuvių, kaip tautos, ir Lietuvos, kaip valstybės, įvaizdį JAV visuomenės ir jos valdančiųjų sluoksnių akyse, siekiant jų paramos lietuvių tautos ir valstybės siekiams. Knyga paremta gausia, daugiausia iki šiol neskelbta archyvine medžiaga, saugoma JAV ir Lietuvos archyvuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m., kurią skaitytojams dovanoja Remigijus Misiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Remigijus Misiūnas su knyga Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Remigijus Misiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m. palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Informacinių kovų kryžkelėse: JAV lietuvių informacinės kovos XIX a. pab. - 1922 m." perkama kartu