⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Informacinių technologijų ir programavimo įvadas

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Informacinių technologijų ir programavimo įvadas" aprašymas

Skaitytojas supažindinamas su informacinių technologijų organizavimo ir realizavimo pagrindiniais principais, žinių, informacijos ir duomenų interpretacijomis dvejetainėje erdvėje, mašininių komandų rūšimis, jų formatais ir operandais. Pagrindiniai teiginiai pateikiami su pratimų pavyzdžiais ir užduotimis savarankiškam darbui.

Leidinys skirtas informatikos ir informacijos sistemų studijų krypties studentams, studijuojantiems verslo informacinių sistemų, inžinerinės informatikos ir informacinių technologijų paslaugų valdymo studijų programas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Informacinių technologijų ir programavimo įvadas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Programavimo knygos

Nijolė Čeikienė, Petras Gailutis Adomėnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Informacinių technologijų ir programavimo įvadas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Informacinių technologijų ir programavimo įvadas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Informacinių technologijų ir programavimo įvadas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Informacinių technologijų ir programavimo įvadas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Čeikienė, Petras Gailutis Adomėnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Informacinių technologijų ir programavimo įvadas" perkama kartu