⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai

2022-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai" aprašymas

Leidinyje "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai (pagal atnaujintą egzaminų programą)" pateikiamos skirtingo sudėtingumo užduotys, skirtos mokinių įgytoms programavimo, tekstų rengyklės, skaičiuoklės bei skyriaus "Saugus ir teisėtas informacijos ir interneto naudojimas" žinioms ir įgūdžiams įvertinti / įsivertinti.
Užduotys parengtos pagal atnaujintą IT valstybinio brandos egzamino programą.

Leidinyje "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai" taip pat pateikiami du užduočių komplektai, kurių forma ir struktūra atitinka reikalavimus, keliamus atnaujinto IT valstybinio brandos egzamino užduotims.
Visoms praktinėms užduotims atlikti reikalingus failus galima nemokamai atsisiųsti iš interneto.
Papildomai galite įsigyti prie leidinio paruoštą metodinę medžiagą, kurioje detaliai aprašytas visų užduočių atitikimas atnaujintai IT valstybinio brandos egzamino programai, pateikiamos rekomendacijos dėl vertinimo bei galimi užduočių sprendimai.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai", Jonas Blonskis, Renata Burbaitė, Vytautas Bukšnaitis ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Blonskis, Renata Burbaitė, Vytautas Bukšnaitis ir kt. su knyga "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Blonskis, Renata Burbaitė, Vytautas Bukšnaitis ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui užduočių pavyzdžiai" perkama kartu