0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 8.70 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas


2021-06-30 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas" aprašymas

Informatika, kompiuterija ir telekomunikacijos - labai sparčiai besiplėtojančios mokslo ir technikos šakos. Net angliškoji, kaip ir lietuviškoji, jų terminija nėra nusistovėjusi, įvairuoja, nuolat pasipildo naujais terminais. Šiuolaikinės skaitmeninės ryšių sistemos valdomos kompiuteriais, mobilieji telefonai savo funkcinėmis galimybėmis artėja prie kišeninių kompiuterių, todėl kompiuterijos ir telekomunikacijų terminijoje yra daug bendrumų.


Šiame žodyne "Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas" pateikta daugiau kaip 33 000 informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų angliškų terminų ir per 38 000 jų lietuviškų atitikmenų.Parašykite atsiliepimą apie "Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Valerijonas Žalkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerijonas Žalkauskas su knyga Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerijonas Žalkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu