Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija

į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 16.57 SoldOut

Knygos "Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija" aprašymas

Platonas, Aristotelis, Descartes’as, Hume’as, Kantas, Husserlis,Heideggeris, Sartre’as įvairiais rakursais analizavo vaizduotę. Šis veikalas, polemizuodamas su fenomenologine tradicija, mėgina naujai apmąstyti įsivaizduojamybės sampratą, o kartu ir pačią realybės problemą. „Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija" tampa dar viena variacija galutinių atsakymų neteikiančiu klausimu: „kas vis dėlto yra tikra?“
Kristupui Saboliui pavyko parašyti įdomų, turiningą ir originalų teorinį darbą Lietuvos filosofų kol kas visiškai nenagrinėta vaizduotės tema. Didžiulė erudicija leidžia į šį klausimą pažvelgti tikrai visapusiškai. K. Sabolius sugeba į vientisą audinį labai subtiliai sujungti savo paties originalius teorinius apmąstymus su kitų autorių darbų analize, kritika ir polemika, kuri visada korektiška, pagrįsta ir produktyvi, t. y. pasiūlanti kartais netikėtą, bet svarią ir įdomią intuiciją."

Prof. Arvydas Šliogeris

Dr. Kristupas Sabolius yra Vilniaus universiteto dėstytojas, filosofas, rašytojas, vertėjas, teatro, kino ir šiuolaikinio meno projektų dalyvis ir kritikas. Tai pirmoji jo lietuviškai išleista mokslinė monografija.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija", Kristupas Sabolius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kristupas Sabolius su knyga "Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristupas Sabolius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija" perkama kartu