⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inserė

Kaina: 10,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-30 Rugilė

Jei norite atitrūkti nuo rutinos, pasinerti į nuotykių, mistikos kupiną pasaulį, ši knyga yra puikus pasirinkimas. Įtraukia nuo pat pirmųjų puslapių!


2023-03-31 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Inserė" aprašymas

Skirmantės Adomavičienės „Inserė“ - tai ganėtinai lengvo turinio, tačiau tikrai įtraukiančiu, kupinu įvairių nuotykių ir patyrimų, bei begalės emocijų knyga. Turinys turi fantastikos, mistikos ir psichologijos elementų, kas pritraukia tiek paauglius, tiek žmones, kuriems patinka neįprasti siužetai.

Gabrielė, jauna mergina, visą gyvenimą kenčianti nuo keisto jausmo – slegiančio laukimo, tarsi kažkas įeis pro duris, dar minutė ir pagaliau sugrįš tas, kas ją paliko, o gal ji paliko... Laukimas virsta kančia, o kančia abejojimu realybe ir net savo pačios sveiku protu. Mergina sutinka keletą „nepažįstamų" , o jie ne tik, kad nėra žmonės, jie ateiviai stebintys žmonių gyvenimą. O kas tada ji? Kodėl jie taip drąsiai atskleidžia jai savo prigimtį. Gyvenimas byra kartu po truputį įgaudamas prasmę. Nepažįstamas vaikinas vardu Neilas, tampa ašis aplink kurią ima suktis Gabrielės mintys. Pasikeičia ne tik gyvenimas, pasikeičia ji pati.

„Sveiki, aš Skirmantė, esu baigusi pedagoginės psichologijos magistro studijas. Šešis metus dirbau vaikų globos namuose psichologe. Emigravus į šiaurinę Airiją teko keletą metų dirbti senelių globos namuose, tačiau noras dirbti su vaikais buvo stipresnis. Todėl dabar dirbu su paaugliais mokykloje. Labai domiuosi žmonių tarpusavio santykiais, emociniais išgyvenimais, būdais kuriuos žmonės taiko įveikdami stresą. Tuo domėtis privertė ir mano pačios gyvenimas, trys dukros – kurių viena jau suaugęs žmogus, o paskutiniajai tik penki metai. Skyrybos ir emigracija. Dėl tokios įvairios mano patirties ir nuolatinio žmonių stebėjimo gimė ši knygą. Rašymas, man pabėgimas nuo tikrovės ir būdas susidoroti su įvairiausiais gyvenimo iššūkiais. Tikiu, kad ši knyga tam tikru pabėgimu gali tapti jaunam žmogui ieškančiam atsakymų, o gal tiesiog norinčiam atitrūkti nuo realybės ir pasinerti į nuotykius.“
AutorėKiti taip pat domėjosi


2022-10-30

Jei norite atitrūkti nuo rutinos, pasinerti į nuotykių, mistikos kupiną pasaulį, ši knyga yra puikus pasirinkimas. Įtraukia nuo pat pirmųjų puslapių!

2022-10-10

Tikrai itraukianti knyga. Nesu fantastikos fane, bet si knyga isties suzavejo. Si knyga mane priverte suabejoti viskuo ka mes vadiname realybe.

2022-10-07

Labai gera knyga! Intriguojanti. Negalėjau atsitraukti, nes vis norisi sužinoti, o kas toliau?

2022-10-04

Rekomenduoju šią knygą tam, kam įdomu žmogaus psichologija, kam nesvetimas jausmas yra abejonė savimi, kas nori į veikėją pažiūrėti iš labai arti ir taip pat visiems, ką traukia mistika, keisti nutikimai.

Parašykite atsiliepimą apie "Inserė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Inserė", kurį pristato Skirmantė Adomavičienė. Siūlome ne tik išsamų "Inserė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skirmantė Adomavičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Inserė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Inserė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Inserė" perkama kartu