Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Intelektikos pagrindai

Kaina: 47,16 €
Kaina su kodu: 42,44 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 47.159 InStock
Į krepšelį 42,44 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Intelektikos pagrindai“ aprašymas

Dirbtinis intelektas (DI) yra daugiausia diskusijų keliantis ir tyrinėjimų reikalaujantis objektas technologijų pasaulyje. DI grįstos skaitmeninės technologijos tampa svarbia kiekvieno iš mūsų kasdienybės dalimi. Daugelis žino apie dirbtinio intelekto programas, palengvinančias mūsų gyvenimą, tačiau mažai kas supranta, kas tai yra iš tiesų. Įdomu tai, kad DI funkcionuoja kelių skirtingų akademinių disciplinų, daugiausia informatikos, matematikos ir inžinerijos, sandūroje. Tačiau sričių, kuriose DI metodai gali būti taikomi, yra labai daug: nuo finansų iki kompiuterinių žaidimų ir t. t.

Lietuviško vadovėlio „Intelektikos pagrindai“ apie DI autorėms teko nelengva užduotis: skaitytoją supažindinti su DI elementais ir suteikti pagrindinių intelektikos metodų žinių taip, kad būtų ir naudinga, ir patrauklu skaityti tiek studentams, tiek įvairių sričių atstovams. Reikia pripažinti, kad nėra vieno universalaus ir visais atvejais gerai veikiančio DI algoritmo. Šiandien jų įvairovė ypač didelė, todėl pirmasis ir vienas iš svarbiausių siekių – pažinti juos, suprasti jų taikymo galimybes ir veikimo principus, kad vėliau būtų gebama atsirinkti tinkamą metodą ar jų grupę sprendžiant konkretų uždavinį. Todėl šiame vadovėlyje „Intelektikos pagrindai“ pateikiami dažniausiai taikomi DI metodai, kurių paskirtis – klasifikuoti, prognozuoti ar surasti geriausią sprendimą iš visų galimų. Daugelis DI metodų mokosi iš duomenų, todėl skaitytojas supažindinamas, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ruošiant duomenis modeliui mokytis.

Autorės vadovėlio „Intelektikos pagrindai“ medžiagą rekomenduoja naudoti kaip įvadinę priklausomai nuo studijų pakopos ar studijų programos. Šis vadovėlis parengtas taip, kad sau naudingų žinių rastų įvairios srities – inžinerinės, gamtos, verslo ar humanitarinės – studijų studentai ir entuziastai, siekiantys įgyti dirbtinio intelekto kompetencijų.Parašykite atsiliepimą apie „Intelektikos pagrindai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Agnė Paulauskaitė-Tarasevičienė, Kristina Šutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Intelektikos pagrindai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Intelektikos pagrindai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Intelektikos pagrindai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Intelektikos pagrindai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agnė Paulauskaitė-Tarasevičienė, Kristina Šutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Intelektikos pagrindai“ perkama kartu